Żebrowscy parodiują Matę i Anję Rubik. Aleksandra nago w wannie, a Michał z grzywką. "Mata poczucie humoru"

Michał Żebrowski ucharakteryzował się na Matę i zapozował z nagą żoną w wannie. Inspiracją był teledysk rapera, w którym jedną z głównych ról odegrała Anja Rubik. Zofia Zborowska, Joanna Opozda i Lara Gessler ubawiły się do łez. Wy też?

Więcej na temat gwiazd i ich rodzin przeczytacie na gazeta.pl.

Mata, czyli podbijający sieć raper młodego pokolenia, trzy dni temu na platformach streamingowych wypuścił klip do utworu "Szafir", w którym gościnnie zagrali Tomasz Kot i Anja Rubik. Modelka wcieliła się w syrenę, która topless nieustannie pluska się w wodzie - raz w basenie, innym razem w wannie. Motyw teledysku spodobał się Aleksandrze i Michałowi Żebrowskim tak bardzo, że postanowili odwzorować jedną ze scen w zaciszu własnego domu. Podołali?

Polscy raperzyKiedyś to oni rządzili sceną hip-hopową w Polsce. Sprawdziliśmy, co słychać u "starych" gwiazd rapu

Aleksandra i Michał Żebrowscy parodiują Matę i Anję Rubik

Aktor i szef warszawskiego Teatru 6. piętro zaczesał blond grzywkę w dół, włożył biały T-shirt, który ozdobił zawieszonym na szyi łańcuszkiem i w mgnieniu oka przemienił się w bijącego rekordy popularności Michała Matczaka. Ukochana Żebrowskiego nie musiała natomiast poddawać się żadnej charakteryzacji. Wskoczyła do wanny nago, jedną ręką przysłoniła piersi, w drugiej trzymała napełniony kieliszek i uznała, że już wygląda niczym Anja Rubik. Małżonkowie "strzelili" sobie kilka wspólnych fotek, które potem opublikowali w sieci.

#staryszafir, #staramata - nawiązali w podpisie do nazwy klipu młodego rapera.
 

Wierni fani poczucia humoru Żebrowskich, w tym koleżanki z show-biznesu, docenili kreatywność aktora i jego żony. Zofia Zborowska i Lara Gessler były zgodne. Obie stwierdziły, że "kochają" posty wstawione na profilach Michała i Aleksandry. Joanna Opozda natomiast napisała znaczące "ha ha", które opatrzyła emotikonami z płaczącą ze śmiechu buźką. 

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus!
Mata duże poczucie humoru.
Jesteś zajebiści. Wyglądacie jak szczęśliwi ludzie bez dzieci, ale zdradziły was te zabawki - komentowali inni internauci.

Poniżej przedstawiamy wam teledysk Maty, czyli pierwowzór, który posłużył Żebrowskim jako inspiracja. Podobny efekt?

 

Sonia MichalczukMężczyzna chwalił się, że zdradził żonę. Tiktokerka odnalazła oszukaną kobietę

Więcej o: