Księżna Kate wskoczyła w zieleń i myślała, że olśni? Może, ale nie w tych spodniach. Przyszła królowo, zaszalej

Księżna Kate i książę William pojawili się w Królewskim Ogrodzie Botanicznym, by spotkać się z dziećmi z The Heathlands School. Kate nie zaszalała ze stylizacją.

Więcej informacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Ostatnio w mediach nie brakuje doniesień na temat rzekomego kryzysu w związku księżnej Kate i księcia Williama. Oni jednak milczą i nie komentują spekulacji. Zamiast tego skupiają się na wypełnianiu obowiązków. Tym razem pojawili się w Królewskim Ogrodzie Botanicznym, by spotkać się z dziećmi z The Heathlands School.

Z kim spotykał się książę Karol? Wszystkie partnerki arystokratyKsiążę Karol był podrywaczem i łamaczem serc. Jedna kobieta wpadła w obłęd

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate i książę William w Królewskim Ogrodzie Botanicznym. Kate nie zaszalała ze stylizacją.

Właściwie każde publiczne wystąpienie księżnej Kate kończy się masą artykułów na temat jej stylizacji. Co na sobie miała, jakiej marki jest dana rzecz, a także, ile kosztują poszczególne elementy jej stroju. Kate nie raz udowodniła, że nie tylko nosi rzeczy od projektantów. Często miała na sobie znacznie tańsze ubrania, które można było kupić w sieciówkach.

Bez różnicy, czy jej stylizacja jest droga czy nie, Kate niemal zawsze zachwyca stylem. Zawsze elegancka, odpowiednio ubrana do każdej stylizacji. Co ciekawe, nawet kiedy zakłada sportowe ubrania, wygląda szykownie. Tym razem, na spotkaniu w Królewskim Ogrodzie Botanicznym, pojawiła się w spodniach. Trzeba przyznać, że sporadycznie się na nie decyduje. Księżna zdecydowanie częściej wybiera sukienki albo spódnice. Do czarnych spodni z szerokimi nogawkami dobrała zieloną bluzkę z krótkim rękawem oraz prosty płaszcz w podobnym odcieniu.

Jednak tym razem Kate nieco nas zawiodła. Choć cały strój jest bardzo klasyczny, więc trudno o wpadkę, to księżna wyglądała dość nudno. Wystarczyło zmienić kolor spodni np. na beżowy i całość prezentowałaby się znacznie ciekawiej.

Księżna KateZnacie księżniczkę, która nie może jeść makaronu? Księżna Kate nie ma łatwo

Więcej o: