Katarzyna Cichopek spędza wolne chwile z córką. My patrzymy na toaletkę i huśtawkę w pokoju Helenki. Ostatnio był tam niezły bałagan!

Kasia Cichopek pokazała, jak razem córką spędza długie jesienne wieczory. Uwagę zwraca wystrój pokoju dziewczynki.

Więcej interesujących materiałów o życiu gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają dwoje dzieci - dwunastoletniego Adama i ośmioletnią Helenę. Gwiazda "M jak miłość" chętnie pokazuje wnętrza swojego mieszkania w mediach społecznościowych, ale najczęściej internauci mogą przekonać się, jak urządziła salon i kuchnię. Tym razem zabrała ich jednak do pokoju córki.

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Blake Lively i Ryan ReynoldsLively i Reynolds to jedna z zabawniejszych par gwiazdorskich. Oto dowody

Katarzyna Cichopek spędza wolne chwile z córką, ale my patrzymy na pokój Helenki

Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie, jak spędza wolne chwile z córką. Helenka ma już osiem lat i chętnie zasiada z mamą do gier planszowych.

Jesteście fanami gier karcianych i planszowych? Ja zdecydowanie tak! To idealny sposób na spędzenie długich jesiennych wieczorów - napisała Katarzyna Cichopek.
 

My patrzymy jednak na pokój Heleny. Dziewczynka ma w nim bowiem nietypowe akcesoria, jak na przykład huśtawka. Uwagę przykuwa też futrzany dywan i duże okno, które sprawia, że wnętrze jest bardziej przestrzenne. 

To nie pierwszy raz, gdy Katarzyna Cichopek pokazała cztery kąty córki. W lipcu obie wzięły się za domowe porządki. Trzeba przyznać, że w pokoju dziecka panował wtedy bałagan. Dzięki nagraniu mogliśmy jednak zobaczyć, że dominują w nim dwa kolory: biały i różowy.

Przypomnijmy, ze Helena powoli idzie w ślady mamy. W czerwcu zadebiutowała w przedstawieniu teatralnym, o czym dumna Cichopek napisała na Instagramie.

Za nami weekend pełen wrażeń, wczoraj mecz syna, pokaz gimnastyczny córki a dzisiaj Helenka debiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. Jestem dumną, wzruszoną i najszczęśliwszą mamą na świecie! Moje dzieci są the best - pisała.

Myślicie, że dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela spróbują kiedyś podbić polski show-biznes?

Katarzyna Cichopek z córkąKatarzyna Cichopek pokazała pokój córki. Uroczy, gdyby nie koszmarny bałagan

Więcej o: