Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego. Wspomniała o rozwodzie. Dla niego "polityka jest miłością number one"

Marianna Schreiber, od kiedy zadebiutowała na castingu "Top Model", dba o zainteresowanie mediów. Żona polityka PiS Łukasza Schreibera pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie mówiła również na temat swojego związku. Wypłynął temat rozwodu.

Występ Marianny Schreiber w programie Kuby Wojewódzkiego jeszcze przed emisją na antenie TVN budził spore kontrowersje. Niedoszła modelka pięć minut sławy zamierza wycisnąć do końca. Marianna odważnie prezentuje swoje poglądy na Instagramie i blogu. Tym razem o związku z politykiem PiS, Łukaszem Schreiberem, opowiedziała na antenie stacji TVN. Nie ukrywała, że dla ich relacji jest to wielka próba przetrwania. Wyznała, czy zamierza się rozwieść z bliskim współpracownikiem premiera

Zobacz: Marianna Schreiber dostała przykrego SMS-a. Ujawniła jego treść. Poszło o występ u Wojewódzkiego

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Więcej naszych tekstów o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl.

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego mówi o relacjach z mężem

Nie milkną echa po występie Marianny Schreiber u Kuby Wojewódzkiego. Aspirująca celebrytka chciała udowodnić, że jako partnerka polityka prawicy również może się spełniać i mieć odmienne poglądy od męża. Przez lata zastanawiała się, czy swoimi czynami nie zagraża jego karierze w PiS, aż - jak twierdzi - powiedziała dość. Dodała, że nie może liczyć na zbytnie wsparcie ze strony ukochanego i podkreśliła, że na niektórych żonach polityków "ciążą naciski społeczne".

Nie mówię za wszystkie żony polityków. Jestem w bardzo trudnym miejscu. Ja poznałam męża, kiedy prowadził antykwariat. Ludzie myślą, że poleciałam za pieniędzmi i pozycją. A ja poleciałam za oczami, w których widziałam miłość. (...) Chcę, żeby żony osób publicznych mogły realizować swoje pasje, marzenia. Nie tylko wtedy, gdy to odpowiada światopoglądowi małżonka - przyznała.
 

Schreiber zawzięcie "walczy" o swoją "niezależność". Wyznała u Wojewódzkiego, że regularnie przegrywa z pierwszą miłością męża, którą jest polityka (a ta daleka jest m.in. od wartości proeuropejskich czy prokobiecych, które ponoć pani Marianna wyznaje).

Polityka jest miłością number one. Ja sobie nie zazdroszczę - dodała.

Odpowiedziała na pytanie dziennikarza, czy zamierza się rozwieść z Łukaszem Schreiberem: 

Zamiaru takiego nie mam. Czekam cierpliwe, aż mój mąż wykaże się tą 100 procentową miłością, która pozwoliłaby mu mnie zaakceptować na 100 procent - powiedziała.

Oglądaliście rozmowę Marianny Schreiber z Kubą Wojewódzkim? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.