"Prince Charming". Jonatan spotkał w programie swojego eks. Powiało chłodem. "W przypadku Merkucjo..." [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jonatan to najbarwniejszy uczestnik "Prince Charming", który bardzo szybko skonfliktował się z jednym z mieszkańców hiszpańskiej willi. Nie chodzi o jego byłego, o którym mimo wszystko opowiedział w rozmowie z reporterem Plotka.

Jacek Jelonek wyruszył do słonecznej Hiszpanii w celu znalezienia miłości swojego życia. Czy w programie "Prince Charming" odnajdzie szczęście? To się okaże, wiemy natomiast, że Jonatan spotkał w willi swojego byłego partnera. Czy zakopał z Merkucjo topór wojenny?

Zobacz wideo „Prince Charming". Jonatan Jądrzyk spotkał w programie swojego eks. Była drama?

„Prince Charming". Jonatan Jądrzyk spotkał w programie swojego eks. Nie uniknęli kłótni [PLOTEK EXCLUSIVE]

Plotek pojawił się na konferencji prasowej "Prince Charming". Nasz reporter wypytał Jonatana o relację sprzed lat, która jak bumerang wróciła do niego w programie.

Nie, nadal mamy ograniczony kontakt [z Merkucjio - przyp. red.], tak naprawdę nie spotykamy się, nie rozmawiamy.  Uważam, że jestem w stanie utrzymywać dobre stosunki z osobami, z którymi kiedyś byłem blisko, ale nie z każdą. W przypadku Merkucjo pojawia się różnica światopoglądowa, co okazało się po czasie.

21-letni Jonatan wyznał również, dlaczego zgodził się na udział w show Playera.

Zgodziłem się na udział w programie, bo była ta szansa poznania partnera. To była moja główna motywacja, bo przez długi czas się borykałem z nieudanymi randkami i kiedy dostałem propozycję, zgodziłem się z nadzieją, że może poznam kogoś ciekawego. Nie ma tu nagrody głównej, nie wiedzieliśmy też za wiele o samym projekcie. Motywatorem było to, że można poznać fajnego mężczyznę.

Jonatan zdradził naszemu reporterowi, czy Jacek Jelonek jest w jego typie. Co najbardziej podoba mu się w księciu? Co ich łączy? Odpowiedź w powyższym materiale wideo.

Więcej o osobach związanych ze środowiskami LGBT+ przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo "Prince Charming". Merkucjo i Jonatan okłamali księcia
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.