Małgorzata Foremniak nie pojawiła się na planie "Mam talent!". Widzowie zaniepokojeni

Małgorzata Foremniak od 13 lat wciela się w rolę jurorki w programie "Mam talent!". Po raz pierwszy w historii istnienia show obok Agnieszki Chylińskiej i Janka Klimenta nie zasiadła aktorka. Co się stało?

Małgorzata Foremniak na dobre zadomowiła się w talent show, jakim jest "Mam talent!" i zdobyła ogromną sympatię widzów. Tym bardziej fani programu emitowanego na antenie TVN zaniepokoili się, gdy w najnowszym odcinku zauważyli, że stołem jurorskim jedno miejsce pozostało wolne. Plotkuje się, że przyczyną nieobecności jest stan zdrowia gwiazdy.  

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Więcej ciekawych artykułów dotyczących gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Mam talent!". Po raz pierwszy od 13 lat zabrakło Małgorzaty Foremniak na planie show

W najnowszej edycji programu "Mam talent!" widzowie mogą oglądać nagrania ze wstępnej selekcji uczestników, które kręcono latem. W zeszłą sobotę na fanów show czekała niemała niespodzianka, którą już we wcześniejszym odcinku tajemniczo zapowiadali Marcin Prokop i Michał Kempa

Było ich trzech, a zostało dwóch - usłyszeli widzowie.

Najwyraźniej ich słowa dotyczyły liczby jurorów. Portal Plejada.pl donosi, że Małgorzata Foremniak z przyczyn od niej niezależnych nie mogła pojawić się na planie show. Powodem miał być rzekomy, pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Jednak zarówno sama aktorka, jak i produkcja programu nie potwierdzają tych informacji.

Co ciekawie na Instagramie Małgorzaty Foremniak dzień wcześniej pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda pozuje z balonami imitującymi uszy Myszki Minnie. Z hasztagów można wywnioskować, że aktorka występowała w spektaklu. 

 

Wygląda na to, że aktorka czuje się dobrze, co zresztą widać, spoglądając na jej najnowsze zdjęcie na Instagramie. Mamy nadzieję, że w najbliższym odcinku "Mam talent!" jury zaprezentuje się w pełnym składzie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.