"Prince Charming". Jacek Jelonek: Znam ludzi, którzy po ślubie bawią się na bokach [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jacek Jelonek to główny bohater pierwszej edycji "Prince Charming". Co zdradził w rozmowie z naszym reporterem podczas konferencji programu?

12 października na platformie Player.pl zadebiutuje nowe reality show "Prince Charming" z Jackiem Jelonkiem w roli głównej. Był model zgodził się na udział w programie by, jak twierdzi, znaleźć miłość. Czy uda mu się osiągnąć ten cel? Zobaczymy, a tymczasem reporter Plotka pojawił się na konferencji prasowej i porozmawiał z celebrytą.

Zobacz wideo Kto jest faworytem Jacka?

"Prince Charming". Jacek Jelonek: Marek był pierwszą osobą, która wpadła mi w oko. Co sądzi o poligamii?

Jacek Jelonek to dojrzały facet, który nie wstydzi się tego, że jest gejem. Mówi o tym otwarcie, a teraz na oczach tysięcy Polaków poszukuje miłości. O jego serce walczy kilkunastu panów. Czy na planie byli w stu procentach sobą? Ponoć tak.

Moim zdaniem nie da się być kimś innym przez miesiąc czasu 24 godziny na dobę. Albo jesteśmy świetnymi aktorami, albo... Mnie się wydawało, że chłopacy byli naturalni w tym wszystkim. Obserwowanie ich dawało dużo afirmacji dla mnie. Czy da się znaleźć miłość? Myślę, że da się znaleźć początek takiej miłości, czegoś ważniejszego a to, jak to dalej poprowadzisz, wymaga więcej pracy. Będąc zamkniętym w takim programie, twoje emocje są na wyższym poziomie.

W pierwszym odcinku poznaliśmy wszystkich bohaterów, jedni epatowali energią, inni byli nieco wycofani.

Trochę treści musiało być uciętych. Mnie się podoba ten pierwszy odcinek. To, co widziałeś, to totalnie uczestnicy. Niektórzy byli zdystansowani i bardzo mało mówili, ale są tacy jak Wojtek, którzy dużo mówili i byli zabawni. Każdy dzień w willi u chłopaków to była rozmowa, impreza, gotowanie i wszystko, co zostało pokazane.

Czy wysportowany Jelonek ma swój wymarzony typ partnera? Wielokrotnie był w związku i ponoć byli to przeróżni panowie.

Z tymi typami i ideałami było różnie w moim życiu. Nie zdradzę nic, ale Marek był pierwszą osobą, która wpadła mi w oko, bo się wychylał i uśmiechał - zdradził Jelonek, przyznając, że 23-letni Marek z Amsterdamu zapadł mu w pamięci.

Co programowy książę myśli o związkach poligamicznych, które są coraz popularniejsze? Więcej w powyższym materiale wideo.

Więcej dowiecie się, odwiedzając główną stronę Gazety.pl.

Więcej o: