Barbara Kurdej-Szatan żali się, że nadal nie wróciła do formy. "Mam wciąż okropne ciało po porodzie. Brzuchol wystaje"

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym roku urodziła drugie dziecko. Okazuje się, że stan ciała po porodzie spędza jej sen z powiek.

Barbara Kurdej-Szatan jest matką dwójki dzieci. Starsza córka, Hania, ma już dziewięć lat. Natomiast syn Henryk przyszedł na świat w zeszłym roku. Niedługo po porodzie, Basia zgodziła się wystąpić w 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Udział w telewizyjnym show wymaga od aktorki częstego stawania przed kamerą. Barbara przyznała, że ze względu na kondycję jej ciała, wciąż nie jest to dla niej komfortowe. 

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi

Więcej artykułów o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl.

Barbara Kurdej-Szatan narzeka na swoje ciało

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała galerię zdjęć, na których pozuje w pełnej stylizacji. Ma na sobie wzorzystą sukienkę i duże, czarne kolczyki. Włosy związała w gładki kucyk. Wygląda pięknie. Jednak w tym poście najważniejszy jest opis, w którym przyznała, że wciąż nie jest zadowolona z tego, jak wygląda jej ciało po urodzeniu drugiego dziecka.

A wczoraj marudziłam naszym @mariusz_mario_swatt @wojciechowska_aga_official, którzy ubierają nas na "windy" w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", że w niczym nie czuję się dobrze, że nic na mnie nie pasuje, że mam wciąż okropne ciało po porodzie, brzuchol wystaje i w ogóle jest beznadzieja. No cóż... są dni w miesiącu kobiety, kiedy trochę nie panujemy nad emocjami, a dziś? Już jest lepiej i stwierdzam, że wyglądam extra. Zatem babeczki pamiętajcie! Jak coś - jutro będzie lepiej! 
 

W komentarzach posypały się komplementy i słowa wsparcia od fanów.

Pani Basiu zawsze wygląda pani extra.
Basiu jesteś torpedą. Cudowna zawsze.
Ty Basiu to zawsze wyglądasz cudownie!

A wy? Oglądacie Barbarę Kurdej-Szatan w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.