"Hotel Paradise". Nana zachwyciła widzów egzotyczną urodą i burzą loków, ale już tak nie wygląda. "Czy to Beyonce?"

Nana z programu "Hotel Paradise" pochwaliła się na Instagramie metamorfozą. Uczestniczka czwartej edycji całkowicie zmieniła fryzurę.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise" przyzwyczaili nas do tego, że zakończeniu show zrywają ze starym wizerunkiem i przechodzą nie lada metamorfozę. Dla przykładu - Dominka z drugiej edycji w kilka miesięcy zmieniła się nie do poznania dzięki treningom, a Kornelia z trzeciej odsłony show poprawiła urodę w gabinecie medycyny estetycznej. Teraz zmianą zaskoczyła fanów Nana, czyli Natalia Majos.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Pradise". Nana zachwyciła widzów naturalnością i burzą loków. Już tak nie wygląda

Nana jest jedną z uczestniczek czwartej edycji "Hotelu Paradise". Kobieta jest w programie od początku i przyzwyczaiła widzów do naturalnego wizerunku. Do tej pory mogła pochwalić się charakterystyczną fryzurą, czyli burzą ciemnych loków, którą jednak postanowiła zmienić.

ZOBACZ TEŻ: Na Instagramie Aleksandra nie ma wielu starych zdjęć, ale Facebook to kopalnia perełek. Kiedyś wyglądała inaczej

Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Nana postawiła na modne wśród celebrytów warkoczyki, a kręcone włosy splotła z długimi blond pasmami, co całkowicie zmieniło jej "look".

NanaNana nanamajos/Instagram

Zmiana w wyglądzie Nany spodobała się jej fanom. Pod nowym zdjęciem posypały się pozytywne komentarze.

Czy to Beyonce?
Kobieta cud.
Jesteś przepiękna - czytamy w komentarzach.

Nana to kolejna uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise", która przeszła metamorfozę. Przypomnijmy, że Launo zrobiła liposukcję całego ciała (odessanie tłuszczu z poszczególnych partii) oraz powiększyła biust, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.