Dorota Szelągowska pokazała idealny salon. Wróć! Co tam się wydarzyło? "Po prostu zwykły burdel"

Na Instagramie mieszkanie Doroty Szelągowskiej wydaje się odpicowane od A do Z. Gwiazda TVN-u pokazała, jak wygląda w rzeczywistości - szczególnie, gdy domem rządzą dzieci.

Dorota Szelągowska to ekspertka od wnętrz. Spod jej ręki wychodzą aranżacje, które zmieniają życie uczestników programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Sama często pokazuje w mediach społecznościowych, jak urządziła swoje gniazdko. Wnętrza robią wrażenie, choć tym razem na Instagramie pokazała je w nieco innej odsłonie.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska powiedziała o wadzie serca swojej córki

Agnieszka Woźniak-StarakWoźniak-Starak w nowej odsłonie. Lekka zmiana fryzury, a efekt spory. Cudne fale

Dorota Szelągowska pokazała idealny salon. Wróć! "Po prostu zwykły burdel"

Dorota Szelągowska opublikowała na InstaStories zdjęcie salonu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pomieszczenie widzimy w wydaniu zupełnie innym niż do tej pory. Co za bałagan!

Dowód, że ktoś tu jednak mieszka. Swoją drogą nie wiem, dlaczego mój bałagan w niczym nie przypomina tego instagramowego. To po prostu zwykły burdel - napisała Szelągowska.

Salon Doroty SzelągowskiejSalon Doroty Szelągowskiej dotindotin/Instagram

Patrząc na zdjęcie salonu, nie da się nie odnieść wrażenia, że po prostu zawładnęło nim dziecko. Na narożniku zamiast precyzyjnie poukładanych ozdobnych poduszek leżą lalki, książeczki i miski po przekąskach. Przypomnijmy, że Szelągowska ma dwoje dzieci, ale wygląd salonu to z pewnością efekt zabaw kilkuletniej Wandy.

Projektantka wiele razy pokazywała, jak wygląda jej mieszkanie. Niesamowite wrażenie robi łazienka gwiazdy TVN-u. Pomieszczenie jest na tyle duże, że znalazło się w nim miejsce na wannę oraz prysznic.

Doda i 'Dziewczyny z Dubaju'Doda leci samolotem, a Emil Stępień publikuje zwiastun "Dziewczyn z Dubaju"

Elegancki efekt daje połączenie butelkowej zieleni z marmurowymi płytkami oraz złotymi elementami. Na zdjęciach, które Szelągowska publikuje na Instagramie, można dostrzec też podwójną umywalkę, która została wykonana z konglomeratu kwarcytowego oraz duże lustra, które nadają łazience uroku.

Więcej podobnych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: