Bartłomiej Topa i jego partnerka spodziewają się bliźniąt. "W oczekiwaniu na CUD(a)". Znamy płcie!

Bartłomiej Topa i jego ukochana Gabriela Mierzwiak niebawem przywitają na świecie dwoje dzieci.

Bartłomiej Topa i jego partnerka, Gabriela Mierzwiak, powitają niebawem na świecie swoje dzieci. Prawniczka zdradziła już nawet płeć bliźniąt.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dziec

Bartłomiej Topa i jego partnerka będą mieli bliźnięta

Bartłomiej Topa należy do grona gwiazd, które strzegą swojej prywatności. Nie oznacza to jednak, że aktor nie zabiera swojej partnerki na imprezy branżowe. Niedawno pojawili się razem na premierze filmu "Miasto", w którym Topa zagrał. Jakiś czas temu spekulowano, że ich rodzina się powiększy. Teraz informację tę potwierdziła sama zainteresowana. Gabriela Mierzwiak opublikowała na prywatnym koncie na Instagramie wpis, w którym zdradza, że oczekuje bliźniąt. Z hasztagów wynika, że zakochani powitają na świecie dwie dziewczynki. 

...w oczekiwaniu na CUD(a)  #love #twins #babies #girls - czytamy. 

Radosną nowinę potwierdził też aktor.

Potwierdzam, ale to nasza prywatna sprawa - powiedział w rozmowie z serwisem Plejada. 

Przypomnijmy, że Bartłomiej Topa ma syna Antoniego, który jest owocem małżeństwa z Agatą Rolską. 

Kim jest partnerka Bartłomieja Topy? 

Gabriela Mierzwiak jest adwokatką, specjalizuje się w prawie rodzinnym. Kobieta stroni od show-biznesu, ale kilkukrotnie pojawiła się na premierach filmowych wraz z aktorem. Jakiś czas temu była również gościem podcastu nagrywanego przez Justynę Nagłowską, prywatnie ukochaną Borysa Szyca. Mierzwiak wyznała wówczas, że przez dwa lata starała się z byłym już mężem zajść w ciążę.

Czułam się gorsza. Był moment, że nie mogłam patrzeć na kobiety w ciąży, na małe dzieci. Chodziłam po sklepach i wybierałam ubranka - opowiadała.

Para poddała się także procedurze in vitro, ostatecznie zdecydowała się jednak na adopcję

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.