Adele aż na dwóch okładkach "Vogue'a"! Fenomenalne zdjęcia i szczery wywiad. "To moje samozniszczenie i odkupienie"

Adele pojawi się w listopadzie na dwóch okładkach "Vogue'a". Jej zdjęcia będziemy mogli podziwiać w brytyjskiej i amerykańskiej odsłonie. Znamy też datę premiery jej nowego singla i albumu.

Adele zaskoczyła fanów nowymi zdjęciami. Piosenkarka pojawi się na okładkach listopadowego wydania brytyjskiego i amerykańskiego "Vogue'a". Zdjęcia wyszły przepięknie, a fani na całym świecie cieszą się na wielki powrót idolki.

Zobacz wideo Jessica Mercedes przechodzi na dietę Adele

Adele zdecydowała się udzielić wywiadu dla "Vogue'a" w ramach promocji nowego albumu. Opowiedziała o tym, co działo się w jej życiu przez ostatnie sześć lat i jakie nowości czekają na jej fanów w najbliższym czasie. Już 15 października będziemy mieli okazję usłyszeć nowy singiel "Easy on Me". 

Artystka opowie o tym, co działo się u niej przez ostatnie lata

Artystka opowiedziała o rozwodzie z Simonem Koneckim, który sfinalizował się w marcu tego roku. Adele od tego czasu mieszka w Los Angeles ze swoim synem Angelo. Piosenkarka mówi, że chłopiec miał do niej wiele pytań związanych z rodziców, jednak ona nie potrafiła na nie odpowiedzieć. Czuje, że jej nowy album "30" rozjaśni fanom wiele kwestii. Muzyka pozwoliła jej opowiedzieć o swoich wszystkich emocjach, których do tej pory nie była w stanie nazwać. 

Czuje, że ten album to moje samozniszczenie i samoodkupienie. Czuje się gotowa. Naprawdę chcę, aby ludzie poznali moją historię - mówi Adele w wywiadzie dla "Vogue'a".

Gwiazda w ciągu ostatnich lat bardzo schudła. Było to związane ze stresem. Nigdy nie zależało jej na utracie wagi, skupiała się na stawaniu lepszą i silniejszą wersją siebie. Adele przyznała, że uzależniła się od treningów i zdarza jej się ćwiczyć nawet trzy razy dziennie.  

Adele pojawi się na dwóch okładach "Vogue'a"

Piosenkarka pochwaliła się kadrami z sesji dla "Vogue'a" na swoim Instagramie. Nostalgicznie nawiązała do pierwszej ceremonii Grammy i zdjęć na okładkę swojej płyty "25". Wspomniała swoich starych znajomych, którzy towarzyszyli jej na początku kariery - stylistkę Barbarę Tfank oraz fotografa Alisdair McLellen'a. 

 

Na potrzeby okładki amerykańskiego "Vogue'a" Adele włożyła zieloną, fantazyjną sukienkę. Sesja odbyła się w The Academy Museum of Motion Pictures, które było wówczas w trakcie remontu. Całość wygląda nowocześnie i elegancko. Jeśli chodzi o brytyjskie wydanie, styliści postawili na żółtą stylizację. Adele pozuje na gładkim tle. Uwagę od razu przyciąga spojrzenie gwiazdy. 

Resztę zdjęć znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.