Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama? Jest kolejny dowód. Odepchnęła go na oczach całego świata [WIDEO]

Kryzys w związku księżnej Kate i księcia Williama? Tiktokerka znalazła kolejny dowód na to, że ta dwójka nie czuje się dobrze w swoim towarzystwie.

Dziesięć lat temu odbył się jeden z głośniejszych ślubów w historii. Książę William i księżna Kate pobrali się. Jak ostatnio informowaliśmy, zdaniem królewskiego biografa, Roberta Laceya, małżeństwo następcy tronu z Kate Middleton przerwało nieszczęśliwy cykl, który od dawna towarzyszył związkom w rodzinie królewskiej. Ich związek jest szeroko komentowany, a wiele osób uważa, że Kate i William są wzorcową parą. Na pewno? W ostatnim czasie pojawiają się doniesienia, że wcale nie układa się między nimi tak dobrze.

Meghan Markle, księżna KateMeghan Markle chciała zaprzyjaźnić się z Kate, ale została odtrącona

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

W małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama nie dzieje się najlepiej? Jest kolejny dowód. Odepchnęła go na premierze filmu

Już kilka razy pisaliśmy o tym, że książę William rzekomo zdradzał księżną Kate, co ponoć było zamiatane przez rodzinę królewską pod dywan. To nie jedyne powody, przez które część osób powątpiewa w idealny związek pary. Tiktokerka, która prowadzi profil tishtoking, regularnie zamieszcza nagrania, których bohaterami są członkowie rodziny królewskiej i analizuje ich zachowania.

Nie tak dawno udostępniła materiał, na którym Kate i William brali udział w wyścigu. Biegli w takim samym tempie, jednak pod koniec Kate zwolniła, by dać przewagę mężowi. Czyżby zrobiła to specjalnie, żeby jej mąż poczuł się lepiej?

ZOBACZ: W związku księżnej Kate i księcia Williama brakuje małżeńskiej równości? To wideo tylko to potwierdza. Widać, kto dominuje

Ostatnio jednak wzięła pod lupę zachowanie pary podczas premiery filmu o Jamesie Bondzie "Nie czas umierać". Tym razem Kate nie była miła dla Williama. Tiktokerka zauważyła, że księżna odepchnęła go, kiedy szli po czerwonym dywanie.

Uśmiecha się, wygląda na szczęśliwą, próbując z nim porozmawiać, a on po prostu nie reaguje. A potem dotyka jej pleców, żeby ją przesunąć, a ona wzdryga się po jego dotyku - zauważa tiktokerka.

Wy też do widzicie?

Księżna Kate, Chelsy DavyKsiężna Kate nie lubiła Chelsy Davy. Usłyszała od Williama: Bądź taka jak ona

Więcej o: