Ukochany Magdy Gessler pokazał zdjęcia dzieci! Córka to długowłosa brunetka

Partner Magdy Gessler ma dorosłe dzieci. Waldemar Kozerawski założył niedawno profil w mediach społecznościowych i to właśnie tam pochwalił się nieznanymi szerszej publiczności pociechami.

Magda Gessler poznała Waldemara Kozerawskiego ponad 40 lat temu. Już wtedy mężczyzna zauroczył się restauratorką, jednak ich drogi szybko się rozeszły. On wyjechał do Kanady, gdzie do dziś pracuje jako chirurg, a ona poleciała do Madrytu. Spotkali się po latach podczas zjazdu absolwentów Akademii Medycznej, którą organizowała Gessler. Wyszli z niej razem i od tamtej pory są parą. Podczas lat rozłąki obydwoje założyli rodziny - Gessler urodziła Larę i Tadeusza, a Kozerawski ma syna i córkę. I to właśnie ich zdjęciami pochwalił się na Instagramie.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Magda GesslerGessler odniosła się do informacji o ślubie z Waldemarem. Wszystko jasne

Waldemar Kozerawski pokazał swoje dzieci

Partner Magdy GesslerWaldemar Kozerawski, na początku września rozpoczął swoją przygodę z Instagramem. Lekarz udostępnił zdjęcia z ukochaną, później pojawiły się ujęcia jego samego i oddzielna fotografia restauratorki. Następne przyszła pora na posty poświęcone dzieciom - najpierw wrzucił ujęcie z synem, na którym obaj panowie tulą się do siebie w rodzinnym uścisku. 

 

Następne Kozerawski dodał fotografie ukochanej córki, życząc jej w opisie "szybkiego powrotu do zdrowia". Lekarz nie rozwinął jednak tematu, dlatego nie wiadomo, co dolega dziewczynie. 

 

Partner Gessler nie zdradził więcej szczegółów na temat dzieci, dlatego nie wiadomo nawet, jak mają na imię. Jako że ochoczo publikuje posty na Instagramie, być może wkrótce się tego dowiemy. 

 

Waldemar Kozerawski i Magda GesslerUkochany Magdy Gessler napisał piękną wiadomość. Nazwał ją "swoją żoną"

Myślicie, że dzieci Kozerawskiego złapały dobry kontakt z Magdą Gessler?

Zobacz też: Magda Gessler składa urodzinowe życzenia Waldemarowi i deklaruje ważną obietnicę. My zwracamy uwagę na coś innego. Nawiązała do ślubu

Więcej o: