Wielki powrót Adele. Artystka publikuje fragment nowej piosenki. W sieci euforia: To będzie utwór roku

Adele w końcu zaprezentowała fragment długo wyczekiwanego utworu "Easy on me". Wiemy, na kiedy zaplanowano premierę.

We wtorek fani Adele mieli prawo oszaleć z radości. Brytyjska wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy, którą owiana jest jej nadchodząca płyta i opublikowała zapowiedź pierwszego singla promującego krążek. Utwór  "Easy on me" ukaże się 15 października. 

Zobacz wideo Adele szaleje po zdobyciu gola przez Anglię

Wielki powrót Adele. Artystka publikuje fragment nowej piosenki 

Na nową muzykę Adele fani czekają od sześciu lat. Tyle czasu minęło bowiem od premiery płyty "25", z którą artystka podbiła listy przebojów. Co prawda, plotki o nowym krążku pojawiały się w show-biznesowych kuluarach od dawna, co z reguły kończyło się rozczarowaniem, ale tym razem, wiadomość jest pewna.

Zobacz też: Adele przedstawiła fanom nowego partnera! Pokazała romantyczne zdjęcie, a przy okazji zachwyciła olśniewającą kreacją

Adele zamieściła w mediach społecznościowych zapowiedź piosenki pt. "Easy On Me", której premierę zaplanowano na 15 października. Na Instagramie wybuchła euforia. Fani oszaleli z zachwytu i już teraz typują utwór przebojem roku. 

Ja po 20 sekundach: To najlepszy utwór jaki kiedykolwiek słyszałem.
To na pewno będzie piosenka roku.
Królowa branży wróciła - czytamy w komentarzach.
 

W ciągu ostatnich dni w różnych miastach świata pojawiły się billboardy z liczbą "30". Według BBC News, który bierze pod uwagę głosy fanów artystki, mają one zwiastować, że czwarty album Adele będzie zatytułowany właśnie "30". Czekamy na więcej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.