George i Amal Clooneyowie na premierze w Los Angeles. Co za stylowa para! Prawniczka zachwyciła w sukni z rozcięciem

George i Amal Clooneyowie pojawili się na premierze filmu "The Tender Bar", w reżyserii samego aktora. Na ściance zrobiło się nie tylko stylowo, ale i bardzo romantycznie.

George i Amal Clooneyowie zaliczają się do grona najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie (a przynajmniej na takie się kreują). Aktor w jednym z wywiadów przyznał, że nigdy nie pokłócił się ze swoją żoną, co jest dosyć zadziwiającym sukcesem, mając na uwadze, że są razem od 2014 roku. Ostatnio próżno było ich szukać na czerwonych dywanach, jednak ostatnio mieli ku temu świetny powód. Jak zwykle, ciężko było oderwać od nich wzrok.

Zobacz wideo Jak Clooney rozpoczął swoją karierę?

George i Amal Clooneyowie na premierze w Los Angeles. Co za stylowa para! Żona aktora zachwyciła w sukni z rozcięciem

W niedzielę wieczorem para pojawiła się na premierze filmu w reżyserii aktora, "The Tender Bar". Clooney postawił na sprawdzoną klasykę. Ciemny garnitur połączył z czarną koszulą i eleganckimi butami, a na nadgarstku można było dostrzec drogi zegarek. Amal od lat kreuje się na ikonę stylu i tym razem również obroniła ten tytuł. Czarna sukienka z białymi akcentami miała rozcięcie w talii oraz niesymetryczny dół. Libańsko-brytyjska adwokatka dobrała do niej ozdobne szpilki oraz małą torebkę, którą trzymała w dłoni.

George Clooney, Amal ClooneyGeorge Clooney, Amal Clooney AP

Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. George i Amal są ze sobą bardzo blisko i starają się dbać o romantyzm z związku. Na premierze przez cały czas trzymali się za ręce lub czule się w siebie wtulali. Nie zabrakło także ukradkowych spojrzeń i uśmiechów.

"The Tender Bar", w reżyserii aktora, to amerykański dramat, który opowiada o dorastaniu na Long Island. Bohaterem jest nastolatek, który próbuje znaleźć ojca pośród klientów baru "Dickens". W filmie zagrał m.in. Ben Affleck i Christopher Lloyd. 7 stycznia 2022 roku pojawi się na platformie streamingowej Prime Video.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.