"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł świętowali pierwsze urodziny córki. Spójrzcie na napis na balonach. Zabawne

Małgorzata Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" świętowała pierwsze urodziny córki Blanki. Nie zabrakło różowych dekoracji i tortu. Cała rodzina zapozowała do wspólnych zdjęć.

Małgorzata Borysewicz poznała swojego męża Pawła w programie "Rolnik szuka żony" i od tamtej chwili tworzy z nim udany związek. Para niedawno świętowała trzecią rocznicę ślubu, a już ma kolejny powód do radości. Małżeństwo ma dwoje dzieci - Ryszarda i Blankę. Córka właśnie skończyła rok. Rolniczka pokazała na Instagramie zdjęcia z przyjęcia urodzinowego.

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Małgorzata świętowała pierwsze urodziny córki

Małgorzata zamieściła zdjęcia z imprezy w sieci. Świętowała roczek córki z najbliższymi. W ciepłych słowach wyraziła się w poście o swojej rodzinie.

Najlepszym prezentem na roczek Blanki była ona sama i to, że jesteśmy razem. A że mamy kochane grono najbliższych, trochę poświętowaliśmy. Jestem dumna z mojej rodziny, zawsze to podkreślam, jest dla mnie wszystkim, motywacją na każdy dzień. Trochę nam dzieciulki dokazywały w tym tygodniu. My nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich sytuacji. Mimo to udało się nam zorganizować fajny dzień! Roczek Blanki uważam za udany - napisała rolniczka.
 

W przyjęciu uczestniczyła najbliższa rodzina. Był różowy tort oraz mnóstwo złotych i różowych balonów. Niektóre z nich zostały jeszcze z świętowania rocznicy ślubu małżonków, którą obchodzili kilka dni wcześniej - widnieje na nich napis "M&P rocznica ślubu". Nie zabrakło także innych dekoracji, w tym pamiątkowych urodzinowych czapeczek. W komentarzach pod postem posypały się życzenia dla małej solenizantki.

Jak ślicznie wyglądacie Małgosiu. Pięknie przygotowana impreza, każdy detal śliczny. Macie cudowną rodzinę i bliskich. Sto lat Blanka - czytamy w komentarzach od fanów.

To nie jedyna zabawa, jaka czekała Małgosię i jej męża. Rolniczka zrelacjonowała, że wybrali się razem na wesele. Ostatnio okazji do świętowania im nie brakuje. Zobacz też: Małgosia i Paweł z "Rolnika" na weselu. Ona w falbankach i przezroczystościach, on bardziej zaszalał. Buty ratują stylizację

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.