Michał Chorosiński został zdradzony przez żonę, ale jej wybaczył. Zdradził, w czym tkwi sekret udanego małżeństwa

Związek Dominiki Chorosińskiej i Michała Chorosińskiego przeszedł niemały kryzys. Para wyszła z niego obronną ręką. Jaki jest ich sposób na udane małżeństwo? Aktor opowiedział o tym w jednym z najnowszych wywiadów.

Dominika Chorosińska i Michał Chorosiński są małżeństwem od 19 lat. Para w zeszłym roku ogłosiła, że spodziewa się już szóstego dziecka, a mediach kreują się na idealną, katolicką rodzinę. Niestety przeszłość ich związku nie jest już tak kolorowa. Aktorka zdradziła męża i zaszła w ciążę z kim innym. Ten jej wybaczył, a w najnowszym wywiadzie opowiedział nieco na temat udanego małżeństwa.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Michał Chorosiński został zdradzony przez żonę, ale jej wybaczył. Zdradził, w czym tkwi sekret udanego małżeństwa

Kilka lat temu w mediach głośno było o romansie Dominiki Chorosińskiej (wtedy jeszcze Figurskiej) ze starszym od siebie o 10 lat reżyserem. Romans szybko się skończył, toteż Chorosińska wróciła do męża i dzieci. Aktor wybaczył żonie zdradę, ale także uznał dziecko reżysera za własne. W najnowszym wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza, podobnie zresztą jak wiara w Boga. W rozmowie z dziennikarką tygodnika Michał Chorosiński opowiedział, w czym tkwi sekret jego udanego małżeństwa.

Dominika ChorosińskaDominika Chorosińska ostro o protestach po wyroku TK. "Krzyczące, agresywne kobiety"

Nie ma recepty, która jest odpowiednia dla wszystkich. Każdy wypracowuje swoje sposoby, sprzymierzeńcem jest czas. Czas na poznanie siebie, wzajemną akceptację wad i zrozumienie, że nikt nie jest idealny. Wspólne szukanie kompromisów. W końcu praca nad sobą według starej zasady: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie - komentował.

Mądrze prawi?

Adam ZdrójkowskiZdrójkowski kupuje nowy samochód. "Jestem strasznym agresorem za kierownicą"

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa postawiła na róż, ale patrzymy na okiennice u Sochy. TOP 5 łazienek gwiazd, obok których nie da się przejść obojętnie

Więcej o: