"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba czuje się niesprawiedliwie oceniana przez Iwonę Pavlović? Zabrała głos

Internauci zapytali Sylwię Bombę, czy czuje, że Iwona Pavlović specjalnie zaniża jej noty. Gwiazda programu odpowiedziała. Czarnej mambie może się to nie spodobać.

Sylwia Bomba jest jedną z uczestniczek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Gwiazda "Googlebox" chociaż nie jest faworytką, to radzi sobie w tanecznej rywalizacji całkiem nieźle. Internauci zauważyli jednak, że jedna jurorka jest dla niej nad wyraz surowa. Czy Bomba podziela zdanie widzów?

Zobacz wideo Sylwia Bomba złamała żebra. Jakim cudem daje radę tańczyć?

"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba o ocenach Iwony Pavlović

W serii pytań i odpowiedzi na Instagramie Bomba została wprost zapytana, czy jej zdaniem Palović ocenia ją niesprawiedliwie. Uczestniczka "Tańca z Gwiazda" wystosowała długą odpowiedź. Pomiędzy wierszami możemy wyczytać, że poniekąd zgadza się z opinią widzów.

Na początku myślałam, że moje oceny od pani Iwony są wynikiem mojego słabego tańca. (...) W czwartym odcinku, gdy tańczyła foxtrota (byłam naprawdę zadowolona z tego tańca), dostałam niską notę i zwątpiłam w siebie i swoje miejsce w tym programie. 

Andrzej Piaseczny, Martyna WojciechowskaPiaseczny przeprasza Wojciechowską za słowa w "TzG": Ale się narobiło

W drugiej części wypowiedzi zasugerowała jednak, że ufa profesjonalizmowi Palović. Nie chciała również wprost przyznać, że jurorka nie zachowuje się fair w stosunku do jej pary. Sylwia Bomba postanowiła nie zabierać więcej głosu w tej sprawie. Zamierza natomiast oceny komisji przyjmować z godnością, ponoć decyzję tę uzgodniła z Jackiem Jeschke, partnerem z parkietu.

Po ostatnim odcinku dostałam bardzo wiele wiadomości i komentarzy od was na ten temat. Ja osobiście nie chciałabym wypowiadać się na temat ocen jurorów. Każdy z komisji ma swoje własne kryteria oceny w tym programie. Obiecaliśmy sobie z Jackiem, że każdą ocenę przyjmiemy na klatę i z godnością - czytamy w nieformalnym oświadczeniu.

Jak myślicie, czy to początek konfliktu pomiędzy Pavlović a Bombą?

Iza MałyszIza Małysz w stroju kąpielowym ładuje baterie na wakacjach