Shakira została napadnięta. Podczas spaceru z synem agresywne dziki zaatakowały piosenkarkę i chciały ukraść jej torebkę

Shakira przyznała, że gdy spacerowała ze swoim ośmioletnim synem Milanem po parku w Barcelonie, zaatakowały ją dwa dziki. Zwierzęta próbowały ukraść torebkę piosenkarki.

Shakira aktywnie działa w social mediach. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 70 milionów użytkowników. Na profilu piosenkarki można zobaczyć kadry z życia prywatnego czy kulisy pracy zawodowej. Jednak takiego wyznania fani z pewnością się nie spodziewali. Ostatnio gwiazda podzieliła się z obserwatorami szokującą historią. Opowiedziała jak została napadnięta podczas spaceru z synem. Oprawcami okazały się być... zwierzęta.

ShakiraShakira uwikłała się w kłopoty z prawem. Wszystko przez podatki. Ma sprytne wytłumaczenie

Zobacz wideo Seria zatrzymań w Barcelonie. Pique już wcześniej zwracał uwagę na dziwne zachowania władz klubu

Shakira została zaatakowana przez dziki

Shakira zrelacjonowała na Instagramie, że została zaatakowana przez dziki. Sytuacja miała miejsce, gdy artystka spacerowała ze swoim ośmioletnim synem Milanem po parku w Barcelonie. Wściekłe zwierzęta nie tylko napadły na mamę z dzieckiem, ale co najbardziej rozwścieczyło Shakirę, próbowały też wyrwać jej torebkę, w której znajdował się między innymi telefon komórkowy. Filmik z podartą i zabłoconą torbą udostępnił na Twitterze kolumbijski program radiowy, Alerta Bogotá 610AM.

Spójrzcie co dwa dziki, które zaatakowały mnie w parku, zrobiły z moją torbą. Chciały zabrać ją do lasu, w środku miałam telefon komórkowy. Zniszczyły wszystko.

ShakiraShakira robi naleśniki i prezentuje swoją przestronną kuchnię

Widzimy na nim, jak gwiazda zawołała swojego ośmioletniego syna Milana, który jest owocem związku artystki z piłkarzem Gerardem Pique i poprosiła o potwierdzenie swoich zeznań.

Milan, powiedz prawdę. Powiedz, jak twoja mama stawiła czoła dzikowi.

Piosenkarka nie zdradziła jednak, kiedy dokładnie doszło do wypadku. Nie ma też żadnych informacji, czy ona lub jej syn w wyniku starcia z dzikami zostali poszkodowani.

Więcej o: