Przemek Kossakowski zdradził, co planuje zrobić z życiem po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. "Wszystko jest po coś"

Przemek Kossakowski od jakiegoś czasu był na świeczniku, ale niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu. Jak się okazuje, dziennikarz postanowił zmienić coś w swoim życiu.

W lipcu media obiegła informacja o rozstaniu Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej. Doniesienia zszokowały fanów, którzy przez długi czas widzieli w nich parę idealną. Gdy wyszło na jaw, że za rozpadem małżeństwa stoją decyzje dziennikarza, wiele osób zaczęło się od niego odwracać. Po potężnych perturbacjach w życiu osobistym, gospodarz "Down the road" postanowił zacząć nowy etap.

Zobacz wideo

księżna KateKate olśniła na premierze Bonda. Dzień później klops. To chyba jej najbrzydszy garnitur

Przemek Kossakowski zdradził, co planuje zrobić z życiem po rozstaniu z Wojciechowską

Przemek Kossakowski zyskał popularność jako dziennikarz i podróżnik, współpracując ze stacją TTV, z którą tworzył m.in. cykl programów zajmujących się medycyną niekonwencjonalną - "Kossakowski. Szósty zmysł". Jak się okazuje, po latach w telewizji postanowił wrócić na uczelnię.

Kiedy lata temu odbierałem dyplom Wyższej Szkoły Pedagogicznej byłem pewien, że to koniec mojej formalnej edukacji i już nigdy jako student nie przekroczę murów żadnej uczelni - zaczął wpis na Instagramie.

Przemek Kossakowski współtworzy program "Down the road", który opowiada o grupie osób z zespołem Downa, z którymi dziennikarz wybrał się w podróż po sześciu krajach. To zainspirowało go, by zdobywać nową wiedzę.

Odbieram po raz kolejny lekcję, że wszystko, co nam się przydarza, jest po coś i że nigdy nie powinniśmy mówić "nigdy". I tak zostałem słuchaczem studiów podyplomowych na Akademii Pedagogiki Specjalnej, w zakresie Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej - poinformował na Instagramie.
 

Zofia Zborowska, Andrzej WronaZborowska pokazała ogromy przewijak dla córki. "Ja pier*olę, bydlę!". W tle łazienka

Przypomnijmy, że Kossakowski ukończył też studia na Wydziale Wychowania Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie.

Więcej o: