"Królowe życia". Anna Renusz zaskoczyła metamorfozą. Po ciemnych włosach ani śladu. "Aniu, petarda!"

Anna Renusz z programu "Królowe życia" po raz kolejny zaskoczyła odbiorców. Gwiazda TTV podzieliła się zdjęciem, na którym ma fioletowo-różowe włosy!

Anna Renusz jest jedną z uczestniczek programu "Królowe życia" produkcji TTV. Influencerka pojawiła się w dziewiątej edycji programu, tuż po odejściu Rafała i Gabriela. Renusz występuje w show razem ze swoim partnerem - Mateuszem. Uczestniczka "Królowych życia" chętnie korzysta z uroków popularności i stale aktualizuje swoje profile na mediach społecznościowych, gdzie również komunikuje się z obserwatorami. Gwiazda TTV uwielbia bawić się wizerunkiem i w ostatnim czasie zaskoczyła kolejną metamorfozą.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Anna Renusz szokuje kolejną metamorfozą

Renusz, choć lubi zaskakiwać nowymi strojami, do tej pory pozostawała wierna swoim długim, kruczo-czarnym włosom. Tym razem postanowiła jednak zaszaleć na całego i wrzucić zdjęcie, na którym ma... fioletowo-różową fryzurę.

 

Jak się jednak okazało, włosy na głowie Renusz to nie sprawa wizyty u fryzjera, a... perukarza. 

Co za piękny kolor! Aniu, wyglądasz wprost zjawiskowo.
Te włosy... To jest petarda!
Aniu... Petarda! Ale fajne te kolorki, dobrze ci w nich... Super odmiana. Na plus!
 

Gwiazda niedawno w rozmowie z Plejadą wyznała, że włosy to dla niej bardzo istotna część wizerunku. Nie dziwi zatem, że nie zdecydowałaby się na tak drastyczny krok, jak przefarbowanie ich na fioletowy.

Ja uwielbiam moje długie włosy, z resztą większość dziewczyn ma albo peruki, albo długie włosy, więc chyba największym naszym atrybutem to są długie, piękne włosy. I sztuczne piersi.

Anna Renusz znana jest ze swoich metamorfoz. Gwiazda nie ukrywa także, że korzysta z medycyny estetycznej. Uczestniczka "Królowych życia" przeszła już wiele zabiegów. Oprócz m.in. operacji biustu, regularnie powiększa usta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.