Andrzej Piaseczny wbił szpilkę Michałowi Pirógowi. Nawiązał do dwóch biografii tancerza

Andrzej Piaseczny ostatnio był gościem w programie Wojewódzkiego. Na kanapie zdobył się na szczere wyznania w temacie swojej orientacji. Nie zabrakło nawiązania do Michała Piróga. Tancerz nie będzie zadowolony.

Andrzej Piaseczny kilka miesięcy temu dokonał coming outu. Artysta z okazji 50. urodzin wydał nową płytę, a w utworze "Miłość" zaśpiewał o wyjątkowym uczuciu do mężczyzny. W programie Kuby Wojewódzkiego nie uniknął osobistych pytań. Gdy dziennikarz nawiązał do Michała Piróga, Andrzej zdobył się na mały przytyk w stronę współprowadzącego "Top Model"

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny ma chłopaka? „Nie chcę niczego ukrywać"

Andrzej Piaseczny wbił szpilkę Michałowi Pirógowi 

Kuba Wojewódzki nie mógł sobie odmówić pytań na temat orientacji Andrzeja Piasecznego. Dziennikarz dopytywał wokalistę, czy czuje się spokojniejszy, że wyznał prawdę na swój temat. 

Nie sądzę, żebym był. Skoro dotykasz kwestii tego roku, to wiele rzeczy, które się wydarzyły, czy zostały publicznie powiedziane były częścią mojego życia od bardzo dawna. Trudno jest żyć, kiedy nie jest się ze sobą w zgodzie. A ja ze sobą w zgodzie byłem bardzo długo - wyznał wokalista.

Gdy Kuba Wojewódzki zastanawiał się nad tym, gdzie będzie zdobywał inspiracje do żartów prezentowanych w programie, Andrzej wyznał, że dużo czyta. Dziennikarz podłapał temat i nawiązał do Michała Piróga, który ma na swoim koncie wydanie dwóch biografii. 

Mam nadzieję, że nie te dwie biografie Piróga, co wydał (…). To jest niesamowite, że on wydał dwie biografie, zastanawiam się, co było w drugiej - powiedział Wojewódzki.

Wokalista i Michał Piróg nie pałają do siebie największą sympatią. Przypomnijmy, że kilka lat temu tancerz ostro skrytykował Piaska, który w niepochlebny sposób wyraził się na temat parad równości.

Na wizji porównał Michała Piróga do osoby chorującej na schizofrenię. Widać, że w dalszym ciągu mają napięte kontakty. 

Każdy schizofrenik tak robi - odparł Andrzej Piaseczny.

Kuba z 'Hotelu Paradise' miał wypadekKuba z "Hotelu paradise" miał wypadek samochodowy. Trafił do szpitala

Warto wspomnieć, że Michał Piróg swego czasu pogratulował artyście, że ten wyznał prawdę o sobie. Myślicie, że odpowie na jego zaczepkę? 

Więcej o: