Sandra Kubicka jest zakochana. Dobrze znacie jej wybranka. Już ma na koncie medialne związki

Sandrę Kubicką od dłuższego czasu kusiło, by zdradzić więcej na temat nowego związku. O samej relacji mówiła sporo, ale nie ujawniała dotychczas, kto jest wybrankiem.

Na początku sierpnia Sandra Kubicka w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że od ponad miesiąca z kimś się spotyka. Szczerze przyznała, że czuje motylki w brzuchu. Modelka po nieudanych związkach z obcokrajowcami chciała znaleźć partnera z Polski i to jej się udało. Jak wyznała, rozmawiają w tym samym języku. Jeden z portali informuje, kim jest wybranek Sandry.

Zobacz wideo Sandra Kubicka jest zakochana! Jej marzenie się spełniło. "Rozmawiamy w tym samym języku"

Sandra KubickaSandra Kubicka w bikini dumnie prezentuje swoje rozstępy

Sandra Kubicka spotyka się z Baronem

Jak mówi informator Pudelka, Sandra Kubicka spotyka się z Baronem. Obydwoje mają za sobą sporo medialnych związków - ona z Cedriciem Gervaisem i Kaio Alvesem Goncalvesem, on z Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. Tym razem zdecydowali, że chcą utrzymać relację w tajemnicy - a przynajmniej przez jakiś czas. 

Baron bardzo dba, by fotoreporterzy nie wypatrzyli ich razem. Po doświadczeniach z Blanką wie już, jak dobrze ukrywać się przed paparazzi i nie chce wystawiać swojego związku na widok publiczny.

Sandrę ponoć kusi, by obnosić się z uczuciem.

To Sandra chciałaby już ujawnić łączącą ich relację i móc pokazywać się z nim na ściankach, ale na prośbę Alka milczy.

Mamy nadzieję, że dojdą w tej kwestii do porozumienia. Może być też tak, że najnowsze doniesienia sprawią, że wreszcie ujawnią swój związek. Kubicka ostatnio informowała na Instagramie, że sama zazdrości sobie takiej relacji. 

Życzę każdemu takiej pięknej, dojrzałej i spokojnej miłości, jaką odnalazłam ja - mogli przeczytać jej obserwatorzy.

Antek Królikowski, Joanna Opozda, Sandra KubickaSandra Kubicka o zejściu się Opozdy i Królikowskiego. Sama ma złe doświadczenia

Próbowaliśmy się skontaktować z Sandrą w celu potwierdzenia tych informacji, ale nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Jeśli związek z Baronem to prawda, to życzymy szczęścia!

Zobacz też: Sandra Kubicka porównana do nowej dziewczyny byłego narzeczonego. Wdała się w dyskusję

Więcej o: