"Rolnik szuka żony". Elżbieta była już w poprzedniej edycji programu. Miała szukać szczęścia z innym rolnikiem

Okazuje się, że udział w ósmej edycji nie jest dla Elżbiety debiutem w programie "Rolnik szuka żony". 56-latka wcześniej zainteresowana była pewnym rolnikiem...

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" to zdecydowanie jedna z najbardziej wyrazistych postaci obecnej edycji programu. Kobieta sprawia wrażenie niezwykle zdecydowanej i konsekwentnej, widzów może więc zadziwić fakt, że kobieta wycofała się z poprzedniej edycji "Rolnik szuka żony". Miała rywalizować o serce dojrzałego uczestnika, zrezygnowała tuż przed randką.

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

"Rolnik szuka żony". Elżbieta była zainteresowana uczestnikiem siódmej edycji programu

Elżbieta napisała list do Józefa, najstarszego uczestnika siódmej edycji randkowego show. Rolnikowi niezwykle spodobała się atrakcyjna blondynka i bez zbędnego zastanawiania się zaprosił ją na spotkanie. Niestety, kobieta w ostatniej chwili poinformowała produkcję, że chce zrezygnować z dalszego udziału w programie.

Teraz to ona może wybierać spośród zainteresowanych nią mężczyzn. A należy dodać, że piękna rolniczka wzbudziła spore zainteresowanie. Bliższym poznaniem z Elżbietą był zainteresowany gwiazdor innego, randkowego show produkcji TVP. Chodzi o Andrzeja, który jednak nie spodobał się kobiecie - jej zdaniem były kuracjusz nie zachowuje się jak dżentelman.

"Rolnik szuka żony". Co się dzieje z Józefem? Nie znalazł miłości w programie

Józef, do którego napisała list Elżbieta, nie znalazł miłości w programie. Dodatkowo widzom bardzo nie spodobało się jego zachowanie względem uczestniczek. Ostatecznie rolnik stwierdził, że będzie szukał żony poza granicami Polski. Na portalu zapoznał młodszą o 14 lat Ukrainkę, do której niedługo potem się przeprowadził.

Pamiętacie list Elżbiety z poprzedniej edycji "Rolnika..."?

Więcej o: