Julia Wieniawa twierdzi, że nie ma w show-biznesie konkurentki. "No kto?"

Julia Wieniawa udzieliła długiego i szczerego wywiadu, w którym analizuje, dlaczego od lat jest numerem jeden w show-biznesie. "Pokaż mi dziewczynę, która jest moją konkurencją, taką stricte moją. No kto, kto?" - pyta retorycznie.

Do sieci trafił podcast Żurnalisty i w mgnieniu oka zyskał dużą popularność. Wszystko za sprawą znanej rozmówczyni - Julii Wieniawy. Gwiazda zdecydowała się na niespotykaną u niej dotychczas bezpośredniość i mówi wprost, w czym tkwi jej medialny sukces. Jest przekonana, że "wyskakuje z lodówki", bo nie ma godnej konkurencji. Wszystko osiągnęła dzięki multizadaniowości. 

Kuba Wojewódzki, Julia WieniawaWieniawa odmówiła udziału w show Wojewódzkiego. Pytania, które dostała są żenujące

Julia Wieniawa o swoim fenomenie: Nie ma takiej osoby jak ja

Julia Wieniawa, mimo młodego wieku, funkcjonuje w show-biznesie od lat i dzięki temu nabrała już pewności siebie. W rozmowie z Żurnalistą przekonuje, że zna swoją wartość i jej poczucia spełnienia nie zakłócą jakiekolwiek nieprzychylne opinie. Zaznacza, że pieniądze nie są dla niej wyznacznikiem i motorem napędowym w rozkręcaniu kariery. Celebrytka każdym kolejnym osiągnięciem udowadnia sobie, że wiele potrafi. Lubi działać. W tym tkwi jej fenomen? 

Wszyscy mnie pytają: "Jaki jest twój fenomen?". Nie mam pojęcia, skąd to się wzięło, czy wpadłam w taki moment, gdzie był popyt na taką osobę, a ja dałam podaż - analizuje.
Zobacz wideo Julia Wieniawa po wywiadzie u Żurnalisty ma dosyć. Zapowiada, że już nigdy nie zdobędzie się na taką szczerość!

Dziewczyna Nikodema Rozbickiego twierdzi, że nie musi obawiać się konkurencji, bo... po prostu jej nie ma.

Z drugiej strony, nie ma takiej osoby jak ja w moim wieku. Nie mam konkurencji czystej (...). No pokaż mi dziewczynę, która jest moją konkurencją, taką stricte moją. No kto, kto? - zastanawia się.

Julia WieniawaWieniawa mnie mknie Warszawę! "Kicia może jeździć na legalu". Czym? "Furką Nikusia"

Julia nie chce być szufladkowana i nazywana influencerką, która nie robi nic oprócz ładnego uśmiechania się na Instagramie.

Ja coś tam śpiewam i zatańczę, i zagram, jeszcze sprzedam ci ciuchy w mojej marce. Jestem wielopłaszczyznowa i ja tak zawsze chciałam, nie lubiłam się szufladkować. To dlatego jestem hot tematem (...), dlatego tak wszyscy się mną interesują - tłumaczy.

Julia WieniawaJulia Wieniawa AKPA

Wieniawa wspomniała o innych kolegach z branży, którzy mimo ukończenia szkoły aktorskiej muszą grać w mało ambitnych reklamach. Docenia swoje szczęście.

Jestem wdzięczna, że mam taką możliwość, bo wiem, że jest wielu wspaniałych aktorów po szkołach, którzy nie mają tych możliwości i muszą się tułać po tych tasiemcach (...) i grać w reklamach tabletek na bąki, za przeproszeniem.

Julia nie spowalnia tempa. Już pod koniec października będzie miała miejsce premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2", w którym gra jedną z głównych ról.

Danuta Stenka mówi o relacjach z córkamiDanuta Stenka o relacjach z córkami. "Jesteśmy sobie bardzo bliskie"

Więcej o: