Meghan Markle kłamała w wywiadzie u Oprah Winfrey. Wkopała ją przyjaciółka sprzed lat. "Chce być drugą księżną Dianą" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Meghan Markle doskonale wiedziała, z czym wiąże się wejście do brytyjskiej rodziny królewskiej. Znała też historię księżnej Diany, choć temu zaprzeczała. Dowody przedstawiła jej przyjaciółka z dawnych lat.

W słynnym już wywiadzie, jakiego Meghan Markle i książę Harry udzielili Oprah Winfrey, księżna Sussex zarzekała się, że gdy zaczęła spotykać się z księciem, miała niewielką wiedzę na temat jego rodziny. Słowa te miały wytłumaczyć, że nieświadomie wkroczyła w królewski świat, do którego nigdy nie chciała należeć. Ponadto pragnęła udowodnić, że jako amerykańska aktorka nie była przygotowana na obowiązki i ograniczenia, jakie obowiązują royalsów.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Launo, Darek"Hotel Paradise 4". Launo i Darek są ze sobą po programie? Mężczyzna komentuje

Meghan Markle kłamała w wywiadzie u Oprah Winfrey

Zapewnienia Meghan były niejednokrotnie podważane, gdyż mało prawdopodobnym wydaje się, by ktokolwiek nie znał historii księżnej Diany i jej małżeńskich perypetii z księciem Karolem, na tle których przewijały się opowieści o zasadach brytyjskiego dworu. Teraz jednak pojawia się niezbity dowód na kłamstwa Meghan Markle - to słowa jej przyjaciółki z dzieciństwa. Dotarła do niej brytyjska biografka Lady Colin Campbell. W książce napisanej na rok przed wywiadem u Oprah Winfrey przytoczono słowa Nikki Priddy o charakterze przyszłej księżnej i o tym, jak razem spędzały czas, kiedy się przyjaźniły.

Uwagę przyciąga opis wspólnego wyjazdu do Europy. Rodzice Nikki wybrali się w rodzinną podróż na Stary Kontynent i zaprosili najlepszą przyjaciółkę córki, by im towarzyszyła. Nikki i Meghan miały wówczas po 15 lat.

Nikki była tak zauroczona Paryżem, że następne lato spędziła na Sorbonie, ale na Meghan większe wrażenie zrobił Londyn. Zatrzymali się w hotelu nieopodal pałacu Kensington i naturalnie odwiedzili pałac Buckingham, na tle którego przyjaciółki zrobiły sobie obowiązkowe zdjęcie.

Po tym wyjeździe Nikki pamiętała, że Meghan była zafascynowana rodziną królewską. Wspomina także, że razem oglądały relację z pogrzebu księżnej Diany. Uważa, że przyjaciółka wręcz nadmiernie zaczęła się interesować matką Harry'ego i Williama.

Na jej półce stała biografia księżnej Diany. (...) Obsesja Meghan urosła do tego stopnia, że wraz z inną przyjaciółką, Suzy Ardakani, zdobyły stare nagrania ze ślubu Diany i księcia Karola w 1981 roku. Mało tego, postanowiły pójść w ślady królowej ludzkich serc i zorganizowały zbiórkę ubrań oraz zabawek dla dzieci z najuboższych rodzin.

Powyższe cytaty pochodzą z książki "Meghan i Harry. Prawdziwa historia" autorstwa Lady Colin Campbell w przekładzie Edyty Świerczyńskiej, która już wkrótce ukaże się nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Na Wyspach publikacja miała premierę już w lipcu 2020 roku. Zamiarem autorki nie było dyskredytowanie słów Meghan - to księżna Sussex w oczywisty sposób zaprzecza faktom. Jak wyjawiła przyjaciółka z dzieciństwa, aktorka już jako nastolatka marzyła o zamieszkaniu w pałacu Buckingham. 

Uwielbiała filmy z serii "Pamiętniki księżniczki" o perypetiach plebejuszki, która wchodzi do rodziny królewskiej. Ten motyw mocno podziałał na jej wyobraźnię. Meghan chce być drugą księżną Dianą.

'Top Model'"Top Model". Pomysł na sesję z owadami i pająkami skrytykowany przez ekspertkę.

Jak się okazało po latach, marzenie amerykańskiej dziewczynki się spełniło. Niestety, lukrowany obraz życia królewskiego okazał się złudny, a namiar obowiązków i ograniczeń związanych z pałacową codziennością nie spodobał się dorosłej już marzycielce.

Książka "Meghan i Harry. Prawdziwa historia" autorstwa Lady Colin Campbell w przekładzie Edyty Świerczyńskiej ukaże się w Wydawnictwie Kobiecym. Premiera już 29 września.

'Meghan i Harry. Prawdziwa historia' Lady Colin Campbell, Wydawnictwo Kobiece'Meghan i Harry. Prawdziwa historia' Lady Colin Campbell, Wydawnictwo Kobiece ma. pras.

Więcej o: