Mel Thompson nie żyje. Gwiazda sieci miała tylko 35 lat. Zrozpaczony mąż: Chciałbym ją odzyskać

Mel Thompson nie żyje. Była znaną vlogerką zajmującą się makijażem. Na swoim internetowym kanale zebrała prawie 170 tys. fanów urodowych metamorfoz.

O odejściu Mel Thomson poinformował jej mąż we wpisie, który zmieścił w sieci w poniedziałek 27 września. Nie jest znana przyczyna śmierci youtuberki.

Zobacz wideo Julia Żugaj w Liście Plotka przyznaje, że jak puści sobie Zenka, to od razu ma lepszy dzień

Arek, Laura, Ola 'Love Island 4'"Love Island 4". Widzowie współczują Oli, kiedy Arek bawi się z Laurą. "Co on odwalił"

Zmarła youtuberka Mel Thompson

Mąż Mel Thompson, chcąc ją godnie pożegnać, wybrał kilka wspominkowych zdjęć makijażystki i gwiazdy YouTube. Jak wyznał, nie było to łatwe, by oddać całe jej piękno i wszystkie uśmiechy w kilku zaledwie kadrach.

Mel niestety zmarła wczoraj. Ciężko jest wybrać tylko dziesięć zdjęć. Straciliśmy piękną osobę. Chciałem tylko pokazać uśmiechy, które przyniosła. Wspaniale jest widzieć, jak bardzo była kochana. I od razu pokochała was wszystkich. Będę ją nadal kochać i tęsknić za nią na zawsze. Była takim filarem dla naszej rodziny" – czytamy w podpisie zrozpaczonego męża.
 

Mel Thompson była matką czwórki dzieci, o czym informowała swoich fanów i wymieniała się z nimi doświadczeniami macierzyńskimi. Choć przyznała, że nigdy nie planowała bycia mamą, to nie zamieniłaby się z nikim. Była bardzo wdzięczna swoim dzieciom za ich energię i oddana rodzinie.

Wszyscy wiedzą, jaką była utalentowaną artystką z jej pomocną wiedzą, ale najbliżsi wiedzą, jaka była naprawdę wspaniała. Zrobiłaby wszystko, aby pomóc każdemu bez namysłu. Chciałbym mieć ją z powrotem - zakończył wzruszająco swój wpis mąż vlogerki.

Jane FondaJane Fonda na okładce polskiego "Vogue'a". Internauci zasypali ją komplementami

Mel Thompson zmarła w niedzielę 26 września. Wizażystka cieszyła się sporą popularnością w sieci. Prowadziła bardzo popularny kanał urodowy na platformie YouTube. Uważana była za jedną z najmilszych vlogerek. Chętnie odpowiadała na pytania swoich obserwatorów.

Więcej o: