Małgorzata Ostrowska-Królikowska ukrywała ciążę na planie "Klanu". "Myśmy myśleli, że to jest poduszka"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska była w ciąży w tym samym momencie, kiedy dziecka spodziewała się grana przez nią Grażynka Lubicz. Producentów "Klanu" zaskoczyła ta zbieżność.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od ponad 20 lat związana jest z telenowelą "Klan". Aktorka przez ten okres zdążyła wychować pięcioro dzieci. Troje z nich, Julię, Marcelinę oraz Ksawerego nosiła pod sercem, kiedy grała w "Klanie". Jak się teraz okazuje, produkcja telenoweli przez kilka miesięcy nie wiedziała o pierwszej z tych ciąż.

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie powiedziała o ciąży produkcji "Klanu". "Było niezręcznie"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska spodziewała się dziecka w tym samym momencie, kiedy w ciąży była serialowa Grażynka. Aktorka przez długi czas ukrywała tę informację przed producentami "Klanu", a dla wielu wieść o narodzinach Julii Królikowskiej była niemałym zaskoczeniem. O tym okresie opowiedziała na kanale "Mistrzowie Drugiego Planu" Beata Kwapisz, ówczesna druga reżyserka i sekretarka planu telenoweli.

Była w ciąży z Julką, nie powiedziała o tym. Ja nie wiem, co było najpierw, czy ciąża, czy scenariusz. (…) Grażynka zaszła w ciążę i w drugim roku Klanu urodziła Julkę, ale nasza Małgosia zaszła w ciążę, nikomu nie mówiąc. Ja byłam wtedy na planie, dlatego tak wiem. Bo to były straszne sytuacje. Myśmy myśleli, że to jest poduszka. I robiłyśmy sobie różne…: „zobaczysz Downa urodzisz". No i później jak się okazało, że ona jest w tej ciąży, no to wszystkim było strasznie głupio i tak niezręcznie.

Tym sposobem córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Julia, mogła zagrać jej serialowe dziecko. Dziewczyna wciela się w rolę Kasi Lubicz niemal od pierwszych dni życia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.