"Rolnik szuka żony". Kamil wybrał kandydatki. Widzowie widzą jeden problem: Czy to na pewno program dla nich?

W ostatnim odcinku uczestnicy "Rolnik szuka żony" mogli wreszcie poznać kandydatów, którzy napisali do nich listy. Dużo kontrowersji wzbudziły dziewczyny, które odwiedziły Kamila. Wszystkie mają wspólną cechę - są nadzwyczaj młode.

Kamil jest 23-letnim rolnikiem z województwa lubelskiego, który poczuł, że właśnie przyszedł moment na ustatkowanie. Mężczyzna zdecydował się wziąć udział w programie "Rolnik szuka żony", a bliższym spotkaniem z nim zainteresowało się wiele kobiet. Widzowie nie są jednak zachwyceni kandydatkami.

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

"Rolnik szuka żony". Internauci reagują na kandydatki Kamila: Zdecydowanie za młode

Zdaniem fanów programu "Rolnik szuka żony" kandydatki Kamila są za młode i jeszcze nie dojrzały do tego, by założyć rodzinę. Widzowie szczególnie dużo uwagi w swych komentarzach poświęcili 21-letniej Izie, która wspomniała o swojej babci. Krewna namawia dziewczynę, by ta szybko wyszła za mąż i urodziła dzieci, bowiem niedługo zostanie obwołana starą panną. Pozostałe kobiety, które przyjechały na randkę z Kamilem, również nie wzbudziły zaufania internautów.

 
Mieć tyle lat i w śluby się pchać, bo rodzina gada, że stare panny...
Wszystkie wyglądają jak nastolatki. Czy to na pewno program dla nich?
Wydaję mi się, że one wszystkie za młode na ten program... - czytamy pod postem.

"Rolnik szuka żony". Kamilowi wyraźnie spodobała się Joanna. Zaprosi ją na gospodarstwo?

Pomimo młodego wieku kandydatek Kamil, który sam zresztą ma dopiero 23 lata, był bardzo zadowolony z randek. W oko wpadła mu Joanna, pracowniczka perfumerii o pięknych, brązowych oczach. Rolnik był wyraźnie onieśmielony rozmową z brunetką, przyznał też, że zapomniał pytań, które chciał jej zadać.

Jak podobają wam się kandydatki Kamila? Widzicie wśród nich silną faworytkę?