Jesienna Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze zachwyca. "Masz mega stylówkę". Świetny kształt okularów, ale spodnie to hit

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się z wizytą do Krakowa. Udostępniła zdjęcia z jesiennego spaceru uliczkami miasta, jednak trudno się zachwycać czymś innym, niż nią samą.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała na Instagramie zdjęcia z weekendowego zwiedzania Krakowa. Oczywiście nie bez znaczenie pozostaje to, w co ubrała się na spacer po uliczkach miasta. Komplementy dotyczące stylizacji dziennikarki wybijały się w komentarzach pod postem. "Zawsze wyglądasz mega" - pisali jej internauci. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak we łzach. Tak zareagowała na historię uratowanej krowy

Ewa Chodakowska, Doda, Agnieszka Woźniak-StarakTe gwiazdy nie chcą mieć dzieci: Doda, Agnieszka Woźniak-Starak i inne

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca w Krakowie

Agnieszka Woźniak-Starak została uchwycona przez osobę towarzyszącą jej w zwiedzaniu. Prezenterka ma głowę zwróconą w bok, a jej oczy przysłaniają kwadratowe, czarne okulary. Postawiła na adekwatną do pogody i miejsca stylizację - zapinany na guziki sweter i luźna spodnie typu boyfriendy. Do tego dobrała najzwyklejsze botki. To już chyba standard, że Aga w taki sposób łączy ze sobą elementy garderoby, że za każdym razem prezentuje się inaczej i absolutnie nie można zarzucić jej nudy w doborze dodatków. Wygląd Agnieszki podkreślała opalenizna i lekko zawinięte lokówką pasma przy twarzy.

 

 Fani w komentarzach chwalili przede wszystkim gust Woźniak-Starak. I trudno się z nimi nie zgodzić. Aga najwyraźniej wie, jak dużym zainteresowaniem cieszą się jej stylizacje, dlatego dosyć często udostępnia zdjęcia, na który je prezentuje. 

Kocham Kraków, kocham twój styl.
Piękna kobieta w spodniach, jakie uwielbiam.
Proszę dodawać więcej zdjęć z codziennego życia... Chodzi mi o outfit, bardzo podoba mi się twój styl.
Zawsze masz mega stylówkę - pisali jej pod zdjęciem.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak instagram

Billie Eilish, Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak zachwyca się Billie Eilish podczas Met Gali

Też jesteście pod wrażeniem stylu Agnieszki?

Zobacz też: Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak na ramówce TVN niemal jednomyślne. Połączył je jeden element stylizacji

Więcej o: