"Love Island". Klaudia oceniła Arka. Uderza w jego podejście do kobiet. Zdradza też, kto był jej najbliższy na wyspie

Klaudia, która jakiś czas temu odpadła z programu "Love Island", pokusiła się o ocenę jednego z najbardziej kontrowersyjnych uczestników. Wiemy, co ma do powiedzenia na temat Arka i jego relacji z kobietami.

Klaudia dała się poznać widzom jako uczestniczka czwartej edycji programu "Love Island". Kobieta szukała w programie miłości, a gdy wydawało się, że ma cień szansy, by osiągnąć swój cel, zmieniła zdanie, co ostatecznie poskutkowało odpadnięciem z programu. Klaudia była bowiem w parze z Jurkiem i po szybkim zauroczeniu stwierdziła, że jednak nic z ich relacji nie będzie. 

Zobacz wideo

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna i Robert Lewandowscy wybrali się na randkę. "Cudowna para"

"Love Island". Klaudia ocenia zachowanie Arka. Uderza w jego podejście do kobiet

Dzięki programowi "Love Island" wielu uczestników dostaje szansę na rozpoczęcie kariery w mediach społecznościowych. Swoje pięć minut chce wykorzystać Klaudia, którą jeszcze kilka dni temu mogliśmy oglądać na antenie Polsatu. Kobieta zorganizowała dla fanów serię pytań i odpowiedzi, podczas której nie unikała najtrudniejszych tematów. Zdecydowała się nawet ocenić postępowanie Arka.

Lubię Arka w relacji kolega - koleżanka, ale nie podoba mi się jego podejście w relacjach z kobietami.

Wskazała też, co najbardziej jej przeszkadza.

Jego brak zaufania, który jest podstawą relacji oraz źródłem zazdrości i niepewności.

Przypomnijmy, że w programie "Love Island" Arek stworzył relację z Andzią. Na pozór ich para była mocna, ale kobieta czuła się kontrolowana i stłamszona. Z kolei on twierdził, że naprawdę coś do niej poczuł. Po rozstaniu Arek zaczął budować nową relację z Olą.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska wprost o relacji z rodzicami. Nie mają kontaktu z wnuczkami

Podczas Q&A Klaudia została zapytania także o to, z kim najbardziej zżyła się na wyspie. Jak twierdzi, miała dobry z kontakt ze wszystkimi uczestnikami, ale najbliżsi byli jej Angelika, Andrzej oraz Andzia.

Więcej o: