Festiwal filmowy w Gdyni. Małgorzata Bela zachwyciła prostotą, Foremniak znowu w "worku". Buty Figury trzeba zobaczyć

25 września odbyła się gala 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy kina i nie tylko. Przyjrzeliśmy się ich stylizacjom.

W sobotę wieczorem miała miejsce gala 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Do Teatru Muzycznego zjechała się prawdziwa śmietanka polskiego kina, a także miłośnicy filmów. Wśród nich były m.in. Małgorzata Foremniak, Monika Olejnik, Katarzyna Figura i Agnieszka Holland. Gwiazdy postawiły na klasykę, jednak nie wszystkie w zachwyciły swoimi stylizacjami.

Zobacz wideo Foremniak pytała Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Festiwal filmowy w Gdyni. Małgorzata Bela zachwyciła prostotą, Foremniak znowu w "worku"

Małgorzata Foremniak została już skrytykowana za jedną ze stylizacji z Festiwalu Filmowego w Gdyni. Wszystko przez szeroką sukienkę, która, według internautów, przypominała worek. W sobotę wieczorem aktorka również postawiła na podobny krój. Czarna, satynowa sukienka była bardzo obszerna i ciągnęła się aż do ziemi. Miała bufiaste rękawy, a jej jedyną ozdobą była wstążka zawiązana tuż przy szyi.

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak EastNews

Małgorzata Bela pojawiła się na czerwonym dywanie w towarzystwie męża, Pawła Pawlikowskiego. Modelka na tę okazję wybrała sprawdzoną klasykę. Długa, czarna sukienka miała na plecach delikatne rozcięcie, dzięki czemu krój był o wiele ciekawszy. Bela postawiła również na jesienne botki na cienkim obcasie. Paweł Pawlikowski pojawił się natomiast w czarnym golfie, spodniach w tym samym kolorze oraz granatowej marynarce.

Małgorzata Bela, Paweł PawlikowskiMałgorzata Bela, Paweł Pawlikowski EastNews

Monika Olejnik jak zwykle zaszalała. Na Festiwalu Filmowym w Gdyni pojawiła się w zwiewnej sukience z falbanami w dosyć ciekawym odcieniu zieleni. Katarzyna Figura do długiej, białej koszuli i czerwonego płaszcza dobrała bardzo wysokie kozaki, które sięgały jej aż do uda. Więcej stylizacji gwiazd i zdjęć z czerwonego dywanu znajdziecie w naszej galerii.

Która stylizacja najbardziej przypadła wam do gustu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.