Donald Tusk na uroczym zdjęciu z najmłodszą wnuczką. Pozostałe pociechy zostawiły mu "niespodziankę". "Zadbały o nowy wystrój"

Dzieci Donalda Tuska zostawiły mu po opieką wnuki. Polityk opublikował rozczulające zdjęcie z najmłodszą pociechą i przy okazji pochwalił się nową "dekoracją" mieszkania.

Donald Tusk był jedną z pierwszych osób, które potwierdziły narodziny drugiego dziecka Kasi Tusk i Stanisława Cudnego. Dziewczynka przyszła na świat w sierpniu 2021 roku, a influencerka do tej pory nie zdradziła jej imienia. Czasem na jej profilu pojawią się urocze zdjęcia, na których możemy podejrzeć, jak rosną jej dwie córeczki. Teraz wyjątkową fotografią pochwalił się dumny dziadek. Donald Tusk miał bardzo aktywną sobotę!

Zobacz wideo Donald Tusk wziął udział w Q&A

Donald Tusk jako dumny dziadek na zdjęciu z najmłodszą wnuczką. Pozostałe pociechy sprawiły mu "niespodziankę". "Zadbały o nowy wystrój"

Polityk opublikował na swoim profilu na Instagramie rozczulające zdjęcie, na którym siedzi na krześle i tuli swoją najmłodszą wnuczkę. Z opisu dowiadujemy się, że również starsza siostra dziewczynki oraz prawdopodobnie dzieci Michała Tuska odwiedziły ukochanych dziadków. Przy okazji zostawiły im małą "niespodziankę" w mieszkaniu.

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak w ogniu krytyki za stylizację na czerwonym dywanie

Kiedy dzieci zaplanowały ci sobotę, a wnuki zadbały o nowy wystrój wnętrza - napisał Donald Tusk.

Dzieci rozbudziły w sobie kreatywność i postanowiły przenieść swoje pomysły nie tylko na kartkę, ale i ściany. Ciężko określić, co przedstawiają rysunki, jednak z pewnością dziadek i babcia doceniają tę "dekorację".

 

Internauci również byli pod wrażeniem pracy wnucząt, ale także postawy Donalda Tuska.

Przepięknie.
Taki powinien być ojciec i dziadek.
Cierpliwość dziadków jest podobno "niemierzalna".
Rośnie młody Banksy - pisali z przymrużeniem oka.

Klaudia HalejcioHalejcio świętowała 31. urodziny niczym gwiazda rocka. Dostała prezent za 10 tys. zł

Myślicie, że Donald Tusk na stałe zostawi tę pamiątkę po wnuczkach?

Więcej o: