"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny i Marta Paszkin zaręczyli się! Przyszła panna młoda pokazała pierścionek

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z programu "Rolnik szuka żony" zaręczyli się. Uczestnicy show pochwalili się swoim szczęściem na Instagramie.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Zgodnie z zasadami mężczyzna zaprosił na gospodarstwo trzy kobiety, które wcześniej zwróciły jego uwagę i stały się potencjalnymi kandydatkami na żonę. Nie dało się ukryć, że to właśnie do Marty od początku ciągnęło go najbardziej.

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

Olga Król - 'Top Model'"Top Model". Olga Król odniosła się do swojej drastycznej metamorfozy. Broni fryzjera

"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny i Marta Paszkin zaręczyli się

Uczucie, które między Martą i Pawłem narodziło się w programie, przetrwało próbę czasu. Para stawia kolejne kroki i rozwija relację. Wspólnie kupili mieszkanie, a Marta zdecydowała się na przeprowadzkę, aby jej ukochany mógł skupić się na pracy w gospodarstwie. W piątek Paweł postanowił się oświadczyć, a na Instagramie poinformował fanów, że jego wybranka zgodziła się spędzić z nim życie. 

Szukał rolnik żony i znalazł. Cudowna, wyjątkowa i najlepsza - Marta Paszkin - powiedziała "tak" - czytamy.
 

Wiemy też, jak wyglądał pierścionek zaręczynowy (zdjęcie zobaczycie w galerii nad tekstem). Pytanie tylko, dlaczego Marta nosi go na środkowym palcu? Ten szczegół absolutnie jednak nikomu nie przeszkadza, a szczególnie internautom, którzy pospieszyli z gratulacjami.

Gratulacje! Piękna z was para.
Czekałam i się doczekałam. Gratulacje kochani.
Naprawdę miło się na was patrzy - czytamy w komentarzach.

Para ma wielu fanów, od których dostaje zresztą urocze prezenty. Jeden z nich podarował im ostatnio obrazy, na których odtworzone zostały kadry z odcinków show "Rolnik szuka żony". Jak zdradziła Paszkin , pierwszy obraz powstał po obejrzeniu przez autora początkowych odcinków programu, kiedy jeszcze nie było wiadomo, czy Paweł wybierze Martę, a ich związek przetrwa.

Kasia DziurskaKasia Dziurska przeszła "metamorfozę" i zakpiła z fanów?

Śledzicie życie Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony" na Instagramie?

Więcej o: