Kasia Dziurska przeszła "metamorfozę". Diametralnie zmieniła fryzurę. Ale ma to drugie dno

Kasia Dziurska dodała na Instagramie zdjęcia z salonu fryzjerskiego, gdzie przeszła metamorfozę. Postawiła na odważne cięcie i diametralną zmianę koloru. A potem prawda wyszła na jaw.

Kasia Dziurska dodała na Instagramie post, w którym pokazała zdjęcia swojej nowej fryzury. Natychmiast przyciągnęła uwagę fanów, którzy zostawili ponad 27 tysięcy serduszek i ponad 1500 komentarzy. Na fotkach trenerka pokazała się po odważnym cięciu i zmianie koloru włosów na brąz. Zachęciła internautów do wyrażenia opinii, jak oceniają jej przemianę. Jednak tego samego dnia miłośniczka fitnessu nagrała relację, w której widzimy ją już w blondzie. "Metamorfoza" okazała się peruką.

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska zrobiła swój wymarzony remont. Ma kuchnię letnią tuż nad stawem

Kasia Dziurska przeszła "metamorfozę" i zakpiła z fanów? "To był taki mały eksperyment"

Trenerka najwyraźniej nie spodziewała się aż takiego odzewu po zmianie fryzury i postanowiła się wytłumaczyć.

Zmartwiliście mnie, że wam się bardziej podobam w brązie. To był taki mały eksperyment, musiałam sprawdzić, czy mi ten brąz pasuje, ale zagłosowaliście, że tak. No rozczaruję was. Blond dalej jest, długie włosy dalej są. Ale dziękuję wam za aktywność i za tak pozytywny odbiór. Wezmę to pod uwagę i może zdecyduję się na taką metamorfozę. Na razie nie jestem tak odważna, ale kto wie, może następnym razem - powiedziała Kasia Dziurska na InstaStories.

Dodała także, że im dłużej patrzy na swoje zdjęcia, tym bardziej się sobie podoba w brązie. Jednak pozostała wierna swojemu kolorowi.

Peruki są super, jeśli chcemy sprawdzić, czy pasuje nam inny kolor czy długość włosów. Ps. kilka osób się domyśliło - napisała później trenerka.

Krótka metamorfoza Kasi DurskiejKrótka metamorfoza Kasi Durskiej fot. instagram.com/kasia_dziurska

Olga Król - 'Top Model'"Top Model". Olga Król odniosła się do swojej drastycznej metamorfozy. Broni fryzjera

Miało być zabawnie, lecz wyszło z tego niezłe zamieszanie. Jej partner Emilian Gankowski także nagrał kilka słów na swoim profilu. Zarejestrował krótką rozmowę z ukochaną podczas wspólnej jazdy samochodem.

Czemu oszukałaś wszystkich, że masz ciemne włosy? - zapytał.
To nie jest oszukaństwo! Ja byłam ciekawa po prostu ich zdania. Taki psikus, Prima Aprilis - odpowiedziała roześmiana Kasia Dziurska.

Na psikusa nabrało się także wiele mediów. Jedno jest pewne - trenerce udało się zwrócić na siebie uwagę w sieci.

Kasia DziurskaKasia Dziurska fot. instagram.com/kasia_dziurska

Więcej o: