Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Wiktorią Gąsiewską [PLOTEK EXCLUSIVE]

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są parą od kilku lat i przyzwyczaili się już do pytań o związek. Jaką mają receptę na udaną relację?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są jedną z tych par młodego pokolenia polskiego show-biznesu, które budzą duże zainteresowanie mediów i opinii publicznej. Uczucie między nimi pojawiło się na planie serialu "Rodzinka.pl", a miłość kwitnie do dziś. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Gąsiewską. "Śniadania są jej konikiem"

Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Wiktorią Gąsiewską

W rozmowie z Cezarym Wiśniewskim Adam Zdrójkowski otworzył się na temat relacji z ukochaną. Aktor zdradził, że choć mają napięte grafiki, to udaje im się pochodzić życie zawodowe z prywatnym.

Wiktoria często kończy plan o godzinie 18, kiedy ja już najczęściej jestem w domu. Ona wtedy przyjeżdża i u mnie śpi. To nie jest może spędzanie całego dnia ze sobą, ale jakoś to godzimy i jest dobrze – powiedział Adam Zdrójkowski. I dodał - Uwielbiamy wskoczyć razem do kuchni i gotować. Jej konikiem są śniadania, ale ja jestem tego czynnym uczestnikiem i często mówi mi, co mam robić.

Adam Zdrójkowski wziął udział w nowej odsłonie programu "Fort Boyard", który powrócił po latach. W rozmowie z naszym reportem wyznał, że miał do produkcji jedną prośbę. Chodziło o to, aby w zadaniach nie było pająków.

Mam arachnofobię. Nie lubię kontaktu z pająkami i nie są mi potrzebne do życia. Lubię węże, a sam mam jaszczurkę. Wiem, że zadanie z pająkami bym zawalił - wyznał.

Aktor namawiał partnerkę, aby wzięła udział w programie, jednak nie pozwoliły jej na to obowiązki zawodowe.

Zobacz też: Pamiętacie Kacperka z "Rodzinki.pl"? Mateusz Pawłowski skończył już 17 lat i bardzo się zmienił. Wraca do show-biznesu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.