"Hotel Paradise". Stara gwardia się rozpada. Uczestnik naciskał na Natkę. Internauci: Ona się źle czuje, a on ma to w d*pie

Spore zmiany w programie "Hotel Paradise". Nowa uczestniczka rozbiła jedną z par, a Natka zamierza pokrzyżować plany starej gwardii.

W czwartkowym odcinku programu "Hotel Paradise" wyspiarze poznali Wiktorię. Nowa uczestniczka zawiesiła oko na Miłoszu, z którym stworzyła parę. Choć mężczyzna ma żal do swojej poprzedniej partnerki, to właśnie z nią wiąże przyszłość. A może to tylko gra?

Zobacz wideo Krystian z "Hotelu Paradise" spędza czas z dziewczyną. Pokazał ją pierwszy raz

Karol StrasburgerStrasburger przerywa ciszę po doniesieniach o pozwie. Mówi o "publicznej wojnie"

"Hotel Paradise". Stara gwardia się rozpada

Sytuacja między Miłoszem a Wiktorią to nic wielkiego w porównaniu do napięcia, jakie pojawiło się pomiędzy Natką a Przemkiem. Uczestnik robi wszystko, aby kobieta nie odesłała do domu Darka, z którym jest w parze od początku programu, ale w ogóle się nie dogaduje. Ona woli Mateusza. 

Aby zachować stary skład, trzeba zrobić zamieszanie. Mateusz podbija do każdej dziewczyny. Nie czuję się zagrożony, ale kieruję się tym, co czuję - powiedział Przemek.

Natka zdawała się być niewzruszona. Ma dość tego, że pozostałe osoby w traktują ją jak marionetkę. 

Każdy może tu kogoś dotknąć, z kimś pogadać, a ja nie. Nikt się nie liczy z tym, co ja czuję - wyznała.

"Hotel Paradise". Internauci stają w obronie Natki

Konflikt między Natką i Przemkiem zauważyli widzowie. Wyraźnie nie podoba się im, że mężczyzna gra na jej emocjach. Na instagramowym koncie programu "Hotel Paradise" pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Przemek ma w d*pie, że Natka źle się czuje, bo nie ma z kim  pogadać przy śniadaniu czy w łóżku. Pan Przemek buzuje, że ktoś ma czelność robić po swojemu, a nie według jego planu. 
Przemo, wyluzuj. Co za głupie upieranie się, że stara gwardia ma wygrać.
W tym sezonie zero luzu i zero zabawy. 

Księżna Kate, Chelsy DavyKsiężna Kate nie lubiła Chelsy Davy. Usłyszała od Williama: Bądź taka jak ona

Co sądzicie o tym, co dzieje się w "Hotelu Paradise"? 

Więcej o: