Magda Gessler prezentuje swoje... stopy. Ciekawsze od "Kuchennych rewolucji"? "Nie mogę przestać patrzeć"

Wiele można powiedzieć o Magdzie Gessler, ale nawet ona sama nie spodziewała się, że internetowa dyskusja na temat jej stóp wyprzedzi popularnością programy, które prowadzi.

Magda Gessler jest jedną z celebrytek, które są bardzo aktywne w sieci. Chętnie publikuje swoje fotografie, kontaktuje się z fanami i obdarza ich charakterystycznymi "besosami". Restauratorka zebrała już ponad milion obserwatorów, teraz zaś przybędzie ich jeszcze więcej - wszystko dzięki bosym stopom na zdjęciu.

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach - Magda Gessler

Królowa Elżbieta, Meghan Markle, książę HarryMeghan i Harry mają dość podziałów. Planują podróż do Londynu. Padła konkretna data

Stopy Magdy Gessler wzbudziły sensację

Kilka dni temu Magda Gessler zamieściła zdjęcie zza kulis planu programu Master Chef. Restauratorka wypoczywała na wygodnej ciemnozielonej kanapie. Zdjęła buty, by ulżyć stopom, po wielu godzinach pracy. Internauci, zamiast zainteresować się pobytem gwiazdy TVN w Madrycie, gdzie kręcono kulinarne show, zwrócili uwagę na pewien szczegół. Chodziło o deformację dużego palca u stopy.

Co ci się stało z palcami u stóp?
O matko! A co się stało ze stopami?
Nie mogę przestać patrzeć na ten palec u stopy!

Wyjaśniło się, że widoczna na zdjęciu deformacja była pewnego rodzaju złudzeniem optycznym. Gdy któryś z internautów to zauważył i opisał, Magda Gessler pochwaliła jego dociekliwość:

Brawo dla trzeźwości myślenia i niebicia piany... uff - napisała restauratorka w komentarzu.

Jednak widać, sprawa palców restauratorki była na tyle głośnym w sieci tematem, że Magda Gessler z rozbawieniem odniosła się do niej w kolejnym wpisie na Instagramie. Tym razem gwiazdami zdjęcia uczyniła swoje stopy, ułożone wygodnie na aksamitnych poduszkach.

Moje leniwe, dziwne dla was stopy, już wstają. Na dworze czują, że jest rześko! Ha ha!
 

Bartek Kloch - 'Top Model'"Top Model". Uczestnik z niepełnosprawnością zachwyca jury, ale widzowie ostrzegają

Magda Gessler ma duże poczucie humoru i spory dystans do siebie. Co sądzicie o tym, jak zareagowała na komentarze internautów?

Więcej o: