Iwona Schymalla była gwiazdą TVP, ale usunęła się w cień. Wróciła na ściankę. Zapuściła włosy i zmieniła kolor. Pasują jej

Wielu widzów z pewnością pamięta Iwonę Schymallę z prowadzenia wielu programów w Telewizji Polskiej. Dziennikarka dekadę temu zniknęła z mediów. Jesteście ciekawi, co u niej słychać?

Iwona Schymalla współpracowała z Telewizją Polską przez dwadzieścia jeden lat. Widzowie doskonale znają ją z roli gospodyni programu "Kawa czy herbata" czy "Między Ziemią a Niebem". Pod koniec lat 90. uchodziła za jedną z większych gwiazd stacji, czego zwieńczeniem był Wiktor Publiczności, którego otrzymała w 1998 roku za zawodowe dokonania. Mimo wielkiej sympatii widzów drogi Iwony Schymalli z TVP rozeszły się w 2011 roku, gdy ta nie chciała przystać na niekorzystną dla niej ofertę pracy. Od czasu do czasu Schymalla pojawia się publicznie. Tak było i tym razem.

Zobacz wideo Plotek Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Jak dziś wygląda i czym się zajmuje Iwona Schymalla?

Mimo że Iwona Schymalla już dawno pożegnała się ze szklanym ekranem, to wciąż jest związana z branżą mediów. Zajmuje się prowadzeniem eventów, szkoleń, debat, konferencji. Po odejściu z TVP napisała też trzy książki: "Zawód spikerka", "Zbrodnia prawie doskonała" oraz "Parkinson. Poradnik dla pacjentów i ich bliskich".

Niedawno pojawiła się na inauguracji akcji społecznej "Masz wybór", która jest dedykowana kobietom, które walczą z rakiem piersi. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak się zmieniła. Iwona Schymalla wciąż wygląda kwitnąco i świetnie prezentuje się przed aparatem. W tym roku skończyła 60 lat, jednak patrząc na jej zdjęcia, aż trudno w to uwierzyć. Zobaczcie zresztą sami. 

IWONA SCHYMALLAIWONA SCHYMALLA EAST NEWS

Więcej archiwalnych zdjęć dziennikarki znajdziecie w naszej galerii. 

ZOBACZ TEŻ: Doda była na skraju załamania nerwowego. Straszyła, że wyskoczy z okna, jeśli Emil nie da jej rozwodu. "Przechodziłam przez piekło"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.