"Top Model". Oldze obcięto włosy. Wendzikowskiej też się nie podoba. Taktu? Zero! Fani: Żenujący tekst

Anna Wendzikowska, jako stała obserwatorka życia publicznego i widz programów zaprzyjaźnionej stacji, nie powstrzymała się od skomentowania wizerunkowej metamorfozy uczestniczki "Top Model". Zrobiła to jednak dość... nieudolnie. Aspirująca modelka zareagowała.

Odcinek "Top Model", w którym uczestnicy poddawani są metamorfozom, zawsze wiąże się z silnymi emocjami. I tym razem nie zabrakło łez, których najwięcej wylała Olga. Aspirująca modelka za namową fryzjerów i jurorów show pożegnała się z długimi włosami na rzecz ekstrawaganckiej, krótkiej czupryny. Potem żałowała. 

Goło się czuję. Wyglądam trochę jak chłopak. Miałam nie robić histerii, ale nie jest ok - mówiła przed kamerami.

Olga z 'Top Model'Olga z 'Top Model' Instagram/topmodelpolskatvn/fot. Janek Kryszczak

Widzowie solidaryzowali się z poszkodowaną, według nich, uczestniczką i skierowali do realizatorów programu zażalenia. Zarzucają produkcji wywoływanie sztucznej sensacji.

W porównaniu z innymi ją potraktowali najgorzej. To niesprawiedliwe. W ten sposób obciął ją profesjonalny fryzjer? Wygląda, jakby pięciolatek wziął nożyczki - oceniają na instagramowym fanpage'u "Top Model".

O komentarz pokusiła się również Anna Wendzikowska. Celebrytka jednak nie popisała się dobrymi manierami. Internauci od razu wychwycili jej nietakt:

Takie słowa z ust dziennikarki? - nie dowierzali.

'Top Model'"Top Model". Metamorfozy w programie. Nie obyło się bez łez

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Jej słowa na temat uczestniczki "Top Model" oburzyły internautów

Anna Wendzikowska nie powstrzymała się od mało delikatnej oceny wyglądu Olgi Król z 10. edycji "Top Model". Stwierdziła wprost, że uczestniczka show prezentowała się lepiej przed metamorfozą zafundowaną jej przez fryzjerów. Mogłoby się wydawać, że współczujący Oldze internauci zgodzą się z opinią dziennikarki, jednak forma wypowiedzi gwiazdy mocno ich zbulwersowała. Prezenterka "Dzień dobry TVN" zasugerowała, że aspirująca modelka... już nie jest piękna.

O nie! A taka piękna dziewczyna z niej była... Cóż, włosy nie zęby, odrosną - napisała na Instagramie.
 

Słowo "była" podziałało na widzów jak płachta na byka. 

Pani Aniu, ależ to płytkie. Była piękna, bo miała długie włosy? Nadal jest! 
Takie słowa z ust dziennikarki? Niby mówisz o tolerancji i hejcie w sieci, a tu taki żenujący tekst - pouczali.
Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów!

Wendzikowska nie odniosła się jeszcze do zarzutów internautów. Zrobiła to jednak sama zainteresowana - Olga Król. Uczestniczka show potraktowała słowa dziennikarki z dystansem. Odpowiedziała na jej krytykę z klasą.

Bardzo mi miło. A włoski już odrastają - stwierdziła, dodając emotikony w kształcie roześmianej buźki.

Myślicie, że fani wybaczą Wendzikowskiej tę niefortunną wypowiedź? Intencje może nie były złe, ale forma przekazu rzeczywiście kiepska.

Ola Kwaśniewska i Kuba BadachKwaśniewska i Badach świętują dziewiątą rocznicę ślubu. Wyglądają jak rolnicy?

Więcej o: