Przystojniak z "Przyjaciółek" przeszedł metamorfozę. Adam Adamonis w nowej roli jest nie do poznania

Adam Adamonis, który w serialu "Przyjaciółki" wciela się w rolę Andrzeja, przeszedł metamorfozę na potrzebę nowej roli. Widzowie zobaczą go w zupełnie innej odsłonie.

Adam Adamonis od pierwszego odcinka serialu "Przyjaciółki" wciela się w rolę Andrzeja Gruszewskiego, obecnie byłego męża Ingi. Aktora widzowie Polsatu zobaczą w zupełnie nowej roli. Dołączył on do ekipy serialu "Komisarz Mama" i zagra drugoplanową postać. Widzowie mogą być zaskoczeni. Do roli przeszedł niemałą metamorfozę.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Impreza magazynu 'Vogue'Tłum gwiazd na imprezie "Vogue'a". Anna Lewandowska w zupełnie innym wydaniu

"Komisarz Mama". Przystojniak z "Przyjaciółek" przeszedł metamorfozę

Andrzej z "Przyjaciółek" przyzwyczaił już widzów, że zawsze prezentuje się nienagannie. Przystojniak w garniturze jest jedną z bardziej barwnych postaci w serialu. Teraz jednak będzie można obejrzeć aktora w zupełnie innej roli. W 12. odcinku "Komisarz Mamy" widzowie poznają Marcina Piejasa - ekscentrycznego grafficiarza. Będzie on wmieszany w śledztwo w sprawie zabójstwa swojego kolegi.

Adam Adamonis wcieli się w wybitnego artystę graffiti, który ma własną galerię. Ta ciekawa postać wymagała pewnej charakteryzacji. Adam Adamonis zmienił fryzurę - na jego głowie pojawiły się loczki. Wystąpi także w kolorowej koszuli w kwiaty, żółtych okularach i kolczyku w uchu. Na jego szyi natomiast zalśni złoty łańcuch, na nadgarstku bransoletki, a na palcach - pierścienie. Swoją przemianą aktor pochwalił się na Instagramie.

Może taka stylizacja lepsza? Ech, człowiek czasami zmienia się jak kameleon - napisał pod zdjęciami z planu.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy napisali, co myślą o nowej stylówce.

Wow. Całkiem nowa odsłona, trochę szalone lata 80.
O nie, przeniosłam się w czasie - piszą na profilu aktora.
 

Nikodem RozbickiNikodem Rozbicki pokazał brata. Są niezwykle podobni!

Aktor zaskakuje w tego typu stylizacji, w której jest prawie nie do poznania. Kolorowa i artystyczna dusza będzie jednym z podejrzewanych o zabójstwo. Na ekranie zobaczymy go u boku Pauliny Chruściel, która gra główną rolę w serialu i jej ekipy policjantów. O tym, jak się potoczą jego dalsze losy widzowie dowiedzą się w środę o 21:05.

Adam Adamonis ma także za sobą występ w dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie na parkiecie towarzyszyła mu Sandra Kubicka. A jak wam podoba się aktor w tak niecodziennej stylizacji?

Adam Adamonis w serialu 'Komisarz Mama'Adam Adamonis w serialu 'Komisarz Mama' fot. Polsat

Więcej o: