Maciej Dowbor ostro o politykach na urodzinach Roberta Mazurka. Nie przebiera w słowach: Banda hipokrytów!

Maciej Dowbor opublikował wpis, w którym skomentował aferę wokół polityków na imprezie urodzinowej Roberta Mazurka. Prezenter programu "Twoja twarz brzmi znajomo" nie ukrywa zbulwersowania.

17 września odbyły się 50. urodziny Roberta Mazurka. Na imprezie zorganizowanej przez dziennikarza nie brakowało znanych osób, a wśród nich również polityków - zarówno partii rządzącej, jak i opozycji - którzy w tym czasie powinni sprawować obowiązki w sejmie. Wśród setki zaproszonych pojawili się m.in. lider PO Borys Budka, wicepremier Piotr Gliński, poseł Tadeusz Cymański, były minister zdrowia Łukasz Szumowski, szef KPRM Michał Dworczyk czy posłanka Jadwiga Emilewicz. Zdjęcia bawiących się w najlepsze polityków wzbudziły wiele emocji. Głos postanowił zabrać Maciej Dowbor, który bez ogródek przekazał swoje odczucia.

Zobacz wideo Maciej Dowbor urządził własny program "Jak oni śpiewają". Porównał wykonania hymnu państwowego

Maciej Dowbor komentuje urodziny Roberta Mazurka

Oburzony Dowbor napisał na Instagramie, że czuje się oszukany przez polityków z obu stron. Widok osób, które są z innych opcji politycznych, a potrafią się razem bawić, jest dla prezentera nie do przyjęcia - jak widać, przed kamerami gotowi są się pogryźć, a potem, przy alkoholu, już się kumplują:

Żyję w kraju, w którym wszyscy "chcą mnie zrobić w c****a", cytując Grabarza ze Strachy na lachy. Czy to wszystko to nie jest jeden wielki cyrk i teatr?! Czy ci politycy z prawa i lewa nie robią nas w konia tymi swoimi awanturkami i pojedynkami?! A w rzeczywistości razem piją wódę w sejmowym hotelu i haratają w gałę?!
 

Gospodarz "Twoja twarz brzmi znajomo" jasno dał do zrozumienia, że jest zdegustowany cynizmem polityków. Podzielił się refleksją, że społeczeństwo daje się wciągnąć w gierki rządzących, których nazwał "bandą hipokrytów".

Zawsze brzydziłem się polityką i uważałem, że większość z nich jest siebie warta... I chyba się nie myliłem! A my jak te jelenie dajemy się w to wciągać, w ten festiwal nienawiści i wzajemnego szczucia! Szkoda, że to wszystko za nasze pieniądze! Banda hipokrytów!

Zgadzacie się z Dowborem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.