"Hotel Paradise". Nowi uczestnicy narobili zamieszania. "Nie chcę z nimi być w parze"

Za nami kolejny odcinek "Hotelu Paradise". Do programu dołączyło dwóch brunetów - Mateusz i Janek. Wywołali niemałe poruszenie.

W "Hotelu Paradise" robi się coraz bardziej gorąco. W minionym odcinku najpierw uczestnicy otrzymali pozornie błahe zadanie, aby zbudować domek dla lokalnego kota. Zwierzak niestety pogardził ich twórczością. Później przyszedł czas na konkurencję, która miała wytypować uczestniczki, które udadzą się na randki.

Launo"Hotel Paradise". Launo jest w ciąży? Uczestniczka zabrała głos

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise". Nowi bohaterowie narobili zamieszania

Uczestniczki miały utrzymać na głowach kosze z owocami. Te, które wytrzymają najdłużej, miały udać się na randki. Natce jako pierwszej kosz spadł z głowy. Tym samym nie miała szans na randkę. Nie wyglądała na zadowoloną... Ostatecznie na romantyczne spotkanie udały się Natalia i Wiktoria, związane wcześniej z Miłoszem i Łukaszem. I tutaj był moment zaskoczenia. Do programu weszło dwóch nowych przystojniaków, którzy zabrali dziewczyny na randki. Mateusz, który ma 25 lat, interesuje się sportem i modelingiem. Odważnie przyznał, że związki są mu obce.

Nigdy nie byłem w żadnym związku, ale wierzę w miłość.

Maria z 'Hotelu Paradise 4' / Kuba z 'Hotelu Paradise 3'"Hotel Paradise". Kuba z trzeciej edycji złośliwie skomentował odejście Marii

Drugi nowy uczestnik, Janek, ma 29 lat, trenuje boks, a jego największym marzeniem jest zostać profesjonalnym aktorem. Jest singlem od roku i chciałby się na nowo zakochać. Nie da się ukryć, że wszedł do programu z iście pokerowym nastawieniem.

Wolałbym, żeby były tu osoby dla mnie nieprzyjazne. Byłoby mi łatwiej ich wyeliminować.

Okazuje się, że nowi uczestnicy nie wszystkim przypadli do gustu. Klaudia "Launo" i Wiki przeprowadziły w garderobie pogawędkę.

Nie chcę z nimi być w parze

Po miłym wieczorze przyszedł czas na Rajskie Rozdanie. Natalia i Wiki miały możliwość stworzyć pary z nowymi singlami. Wiktoria podjęła decyzję, że zostaje w parze z Miłoszem. Natalia zaś...? Cóż... o jej wyborze dowiemy się w kolejnym odcinku. Jak myślicie? Kogo wybierze?

Więcej o: