Adam Zdrójkowski o dorastaniu na planie "Rodzinka.pl": "Tata mówił, że jestem bardziej podobny do Karolaka niż do niego"

Adam Zdrójkowski spędził prawie dekadę na planie hitowego serialu "Rodzinka.pl". W rozmowie z naszym reporterem przyznał, co czuł, kiedy okazało się, że rodzina Boskich stanie się przeszłością.

Adam Zdrójkowski był od początku swojej kariery związany z serialem "Rodzinka.pl". W latach 2011–2020 wcielał się w Kubę Boskiego. W rozmowie z naszym reporterem powrócił wspomnieniami do tej produkcji i zdradził co czuł, kiedy okazało się, że zamiast jechać nagrać kolejny odcinek, miał pojawić się na planie hitowego serialu po raz ostatni.

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie. Już pochwaliła się nim swoim fanom

Zobacz wideo

Adam Zdrójkowski szczerze o zakończeniu serialu "Rodzinka.pl"

Teraz przed Adamem Zdrójkowskim nowe wyzwania. Młody aktor rozkochał w sobie fanów rolą Kubusia w serialu "Rodzinka.pl". W kultowej produkcji brał udział od małego. Nasz reporter pokusił się o pytanie, czy biologiczni rodzice Adama nie byli zazdrośni o serialową mamę i tatę, Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka

Oni się bardzo lubili między sobą. Nadal się lubią. Tata mówił, że jestem bardziej podobny do Tomka niż do niego.

Adam zdradził nam kulisy rozstania z TVP: Adam Zdrójkowski zdradza kulisy rozstania z TVP i "The Voice of Poland". Miał wiele powodów

Mówiąc o zakończeniu produkcji serialu, aktor przyznał, że był świadomy, że jego rola kiedyś dobiegnie końca, ale nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko.

Mieliśmy pełna świadomość, że to idzie w kierunku końca. Ale to było zrobione z dnia na dzień.

Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Adam ZdrójkowskiPamiętacie Kacperka z "Rodzinki.pl"? Pawłowski ma 17 lat bardzo się zmienił

Adam Zdrójkowski zapytany przez naszego reportera o stosunki z Małgorzatą Kożuchowską i Tomkiem Karolakiem wypowiedział się jako o "rodzicach swojego sukcesu".

Oni nas bardzo dużo nauczyli. Trochę jak rodzice, uczą cię nowych rzeczy, takich, że wow.

Jak Adam zareagował na informacje, że to już koniec serialu "Rodzinki.pl"? Zobaczycie w naszym wideo na górze strony.

A wy? Śledzilibyście dalsze losy rodziny Boskich?

Więcej o: