Halina Mlynkova zaręczyła się z partnerem? Tajemniczo odpowiada na pytania o pierścionek

Halina Mlynkova w czerwcu urodziła syna, a od niedawna na jej palcu lśni pierścionek. Pojawiły się domysły, że jest zaręczona. Piosenkarka nie zaprzeczyła - coś jest na rzeczy.

Halina Mlynkova 29 czerwca została mamą Leo. Od ubiegłego roku jest związana z Marcinem Kindlą. Jak dotąd piosenkarka nie wspominała o ślubie z ukochanym. Natomiast jakiś czas temu dodała na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej dłoń podczas spaceru z synem w wózku. Na serdecznym palcu lśni pierścionek. W rozmowie z "Super Expressem" wokalistka odniosła się do domysłów o zaręczynach.

Launo"Hotel Paradise". Launo jest w ciąży? Uczestniczka zabrała głos

Halina Mlynkova zaręczyła się? Na jej palcu pojawił się pierścionek. Tajemniczo odpowiada

Halina Mlynkova została zapytana o pierścionek. Czy jest to dowód zaręczyn? Piosenkarka nie zdradziła szczegółów, ale też nie zaprzeczyła domysłom.

Owińmy to mgłą tajemnicy – powiedziała z uśmiechem w rozmowie z „Super Expressem".

Opowiedziała także o swoim macierzyństwie. Mimo że Leo przyszedł na świat pod koniec czerwca, wokalistka jest w świetnej formie. Szybko po porodzie wróciła do pracy. Jak mówi, łączenie opieki nad dzieckiem z aktywnością zawodową wcale nie jest takie trudne.

Cieszę się, że mogę godzić pracę z opieką nad dzieckiem. Leo jest przeuroczy i przekochany. Daje nam pospać, bo bardzo długo śpi. Kiedy pracuję, zostaje pod opieką mojej mamy – powiedziała.

Odniosła się także do swojej świetnej figury niespełna trzy miesiące po porodzie. Okazuje się, że nie stosuje żadnej odchudzającej diety, wręcz przeciwnie. Resztę, jak przyznała, zrobiła sama natura. W pozbywaniu się kalorii pomaga jej syn.

Wyglądam tak, bo cały czas karmię syna. A jestem cały czas głodna. Świadkami są moi znajomi, którzy widzą jak dużo zjadłam, a kilogramy same lecą w dół. Same plusy, tylko dzieci rodzić – dodała z humorem.
 

Dorota Wellman, Marcin ProkopWellman po felietonie o celebrytach nie pojawiła się w "DDTVN". Mamy komentarz

Na razie Halina Mlynkova nie ogłosiła radosnej nowiny w mediach społecznościowych. Jednak można się spodziewać, że wkrótce to zrobi. Ukochanym gwiazdy jest także muzyk i producent muzyczny. Marcin Kindla to wokalista, multiinstrumentalista i autor piosenek.

Zobacz wideo O co chodzi w słynnej aferze z wygładzonym nosem Gosi Andrzejewicz? Piosenkarka wyjaśnia
Więcej o: