Marcin Prokop o plotkach na temat zniknięcia Doroty Wellman z "Dzień dobry TVN": Nie została zwolniona przez Edytę Herbuś

Podczas wtorkowego wydania "Dzień dobry TVN" obok Marcina Prokopa zabrakło jego stałej partnerki, z którą od lat tworzy duet w programie śniadaniowym. Dziennikarz na Instagramie zabrał głos w sprawie koleżanki z pracy i wyjaśnił, kiedy Dorota Wellman ponownie pojawi się na ekranie.

Dorota Wellman i Marcin Prokop od ponad dziesięciu lat tworzą zgrany duet w "Dzień dobry TVN". Gdy obok dziennikarza we wtorek rano pojawiła się Małgorzata Ohme, widzowie programu nie kryli zdziwienia. Tajemnicze słowa Prokopa, który przyznał, że "Dorota potrzebuje chwili dla siebie" dolały jedynie oliwy do ognia. Pojawiły się spekulacje, że Dorota Wellman żegna się śniadaniówką. Na Instagramie dziennikarz uspokoił fanów. 

Patrycja TuchlińskaPatrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski w pierwszej podróży z synem

"Dzień dobry TVN". Marcin Prokop zabiera głos w sprawie Doroty Wellman 

Felieton Doroty Wellman, który opublikowała na łamach "Wysokich Obcasów", w ostatnim czasie odbił się głośnych echem w mediach. Dziennikarka w tekście skrytykowała gwiazdy, które tak chętnie epatują najbardziej intymnymi chwilami z życia prywatnego na portalach społecznościowych. 

Zobacz: Gwiazdy reagują na felieton Doroty Wellman o narcystycznych celebrytkach. Wkurzona Wendzikowska: Żyj i daj żyć innym

Wielu internautów sądziło, że to właśnie głośny felieton, który został skrytykowany przez znane osoby z branży, jest powodem nieobecności Doroty Wellman w "Dzień dobry TVN". Marcin Prokop postanowił uspokoić fanów. Na Instagramie opublikował wpis, w którym wyjaśnił, że dziennikarka kolejnego dnia pojawi się w śniadaniówce u jego boku. Przyznał, że jej zniknięcie nie jest powiązane z aferą, którą rozpętał jej felieton. Nawiązał również do Edyty Herbuś, którą Dorota Wellman wspomniała w swoim tekście. Prokop z humorem przyznał, że dziennikarka nie została zwolniona przez polską tancerkę. 

W trosce o narodowy spokój, spieszę poinformować, że jutro widzimy się na ekranie "DDTVN" w składzie il classico. Niestety, żadna z sensacyjnych teorii na temat dzisiejszego zniknięcia cioteczki Wellman nie jest prawdziwa. Nie zepsuł się jej budzik, nie została porwana przez kosmitów, ani zwolniona przez Edytę Herbuś. Życie jest dużo bardziej zwyczajne, coś jej w ostatniej chwili wypadło. I nie był to ząb- napisał dziennikarz.
 

Słowa Marcina Prokopa pokrywają się ze stanowiskiem stacji. Plotek skontaktował się TVN z prośbą o komentarz: 

Widzów "Dzień dobry TVN" zapewniamy, że dzisiejsza zmiana prowadzących jest chwilowa. Jutro program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop - zostaliśmy poinformowani.

Zobacz: Dorota Wellman po publikacji felietonu o celebrytach nie pojawiła się w "DDTVN". Dlaczego? Mamy komentarz stacji [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dorota GardiasDorota Gardias za kilka dni przejdzie operację. "Zastanawiam się, jak ta pierś będzie wyglądała"

Internauci pod postem dziennikarza nie ukrywali, że z utęsknieniem czekają na powrót ulubionego duetu prowadzących "Dzień dobry TVN". 

Więcej o: