"Love Island". Po odejściu Klaudii jeszcze nie opadł kurz, a widzowie już wskazali, kto opuści wyspę. "Ona będzie kolejna"

Klaudia pożegnała się z programem "Love Island". Teraz to widzowie zdecydują, kto jako następny opuści wyspę i już mają swój typ. Zaskoczeni?

Po dość nudnym starcie programu "Love Island" wyspiarze w końcu zaczynają grać w otwarte karty. Pary, które do tej pory wydawały się najmocniejsze, nie przetrwały, co skutkowało odpadnięciem Klaudii. Uczestniczka zauroczyła się w Jurku, ale równie szybko się od niego odsunęła. Czy ten sam los czeka Andzię, która odrzuciła Arka? Wiele na to wskazuje.

Zobacz wideo Kłótnia Angeliki i Adriana z "Love Island"

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, Paweł Wawrzecki"Taniec z Gwiazdami". Produkcja nie odpuszcza Oliwii. Wyglądała jak Marylka ze "Złotopolskich"

"Love Island". Widzowie już wskazali, kto opuści wyspę. "Ona będzie kolejna"

Z komentarzy, od których po poniedziałkowym odcinku zaroiło się na instagramowym koncie programu "Love Island", wynika, że widzowie niekoniecznie będą tęsknić za Klaudią. Szczególnie nie spodobał się jej brak zdecydowania. Mało tego, wskazują też potencjalną kandydatkę do opuszczenia willi.

Klaudia to dziewczyna, która sama nie wie, czego chce. Kolejna będzie Andzia.
Za Andzią nawet nie zdąży zatęsknić.
Myślę, że dziewczyna się pogubiła i po czasie to zrozumie. Mimo wszystko Jurek lepiej z nią wyglądał. A doradztwo Andzi zrobiło swoje - czytamy w komentarzach.

Zobacz też: Wiemy, kim jest nowy uczestnik "Hotelu Paradise". Możecie go kojarzyć. Robi karierę w show-biznesie

Na koniec poniedziałkowego odcinka losy uczestników zostały oddane w ręce widzów. To właśnie fani show dzięki oficjalnej aplikacji "Love Island" mogli typować do północy, w której parze nie ma chemii.

Wojtek 'Oj Wojtek' PrzeździeckiOj Wojtek będzie mieć nowego przeciwnika. Zmiany w karcie walk na Fame MMA 11

Przypomnijmy, że w wyniku przetasowania Andzia stworzyła parę z Jędrkiem. Nie jest tajemnicą, że akurat tych dwojga nie łączy nic poza przyjaźnią. Wcześniej uczestniczka była związana z Arkiem, który chciał stworzyć z nią poważny związek. Ona czuła się jednak przytłoczona i nie była tym zainteresowana.

Więcej o: