Księciu Harry'emu i Meghan Markle dostało się podczas Emmy. Wyśmiano ich konflikt z rodziną królewską

Emocje po słynnym wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry'ego dla Oprah Winfrey w dalszym ciągu nie opadły. Podczas rozdania nagród Emmy wspomniano ze sceny o konflikcie Meghan i Harry'ego z resztą rodziny, jednak była książęca para raczej nie będzie z tego powodu zadowolona.

Meghan Markle i książę Harry po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii świetnie sobie radzą w Stanach Zjednoczonych. Małżeństwo stale powiększa swój majątek i angażuje się w nowe projekty. Opuszczając szeregi rodziny królewskiej nie rozstali się z royalsami w zgodzie. Ich wywiad dla Oprah Winfrey odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie i zyskał nawet nominację do nagród Emmy. Statuetka powędrowała ostatecznie do innej produkcji, ale ponieważ triumfy święciło "The Crown", przywołano pamiętny wywiad Meghan i Harry'ego. 

Zobacz wideo Megxit przykrył Brexit. Książe Harry i Meghan Markle idą na swoje. Jak bardzo uderzą w biznes royalsów?

Meghan Markle i książę Harry wykpieni podczas rozdania nagród Emmy 

Serial "The Crown" w czasie tegorocznych Emmy poszerzył grono przyznanych tej produkcji nagród. Mimo że pokazuje najsłynniejsze dramaty dziejące się w szeregach rodziny królewskiej, wydaje się, że największy z nich właśnie rozgrywa się na naszych oczach. Głośny wywiad Meghan i Harry'ego też dostał nominację do nagród Emmy.

Zobacz: Wywiad Oprah z księciem Harrym i Meghan Markle dostał nominację do nagrody Emmy. Kolejny cios w stronę rodziny królewskiej

Choć para nie zaszczyciła swoją obecnością odpowiednika telewizyjnych Oscarów, nie oznacza to jednak, że książę wraz z żoną nie zostali wspomnieni podczas tego wydarzenia. Podczas inauguracyjnego monologu, komik Cedric the Entertainera naśmiewał się z medialnego konfliktu rodziny królewskiej z Meghan i Harrym, odnosząc się przy okazji do pikantnych szczegółów, jakie mogliśmy oglądać w "The Crown":

Serial "The Crown" blednie w porównaniu z prawdziwą monarchią. Spójrzcie na wywiad Oprah z księciem Harrym i Megan. Tam to dopiero ujawniono prawdziwe sekrety! - zaczął Cedric Antonio Kyles.

Mężczyzna miał na myśli oczywiście oskarżenia o rasizm, jaki ma panować w szeregach rodziny królewskiej. Meghan i Harry w wywiadzie zdobyli się na całkowitą szczerość i przyznali, że przed porodem zastanawiano się, jaki kolor skóry będzie miał ich syn Archie. Cedric porównał sytuację księcia Harry'ego do wydarzeń z filmu "Książę w Nowym Jorku" i prześmiewczo stwierdził, że Harry szybciej zrezygnował z książęcej funkcji, niż Eddie Murphy w filmie. Dodał, że royalsi potrzebują Archiego w swoich szeregach, chociażby po to, by mógł on nauczyć królową Elżbietę tańców na TikToku. 

Potrzebują małego Archiego! Karol nie umie tańczyć, kto jeszcze nauczy ich, jak ruszać się na TikToku? Wyobraźcie to sobie, Archie z królową, mówi do niej "Chodź babciu" - głośno myślał Cedric, wykonując taneczne ruchy.

Wyobrażenie komika najwyraźniej rozbawiło tłum, który z entuzjazmem zareagował na przemówienie mężczyzny. Niestety nic nie zapowiada, by relacje Meghan i Harry'ego z resztą rodziny królewskiej uległy szybkiej poprawie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.