Karolina Małysz opowiada o ślubie! Nie wszystko poszło po jej myśli. "Niestety, nie udało się..." [PLOTEK EXCLUSIVE]

Karolina Małysz udzieliła wywiadu reporterowi Plotka. Jak wspomina ślub oraz wesele?

Iza Małysz zadebiutowała na szklanym ekranie, godząc się na udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jej występ w show Polsatu przysłoniło jednak na chwilę rodzinne wydarzenie, które prawie do samego końca było utrzymane w tajemnicy przed mediami. Karolina Małysz sformalizowała związek i zmieniła nazwisko na dwuczłonowe, a o szczegółach ceremonii i życia w roli małżonki podzieliła się w rozmowie z naszym reporterem.

Zobacz wideo

Karolina Małysz opowiada o ślubie! Nie wszystko poszło po jej myśli. Szykuje się kolejna podróż [PLOTEK EXCLUSIVE]

Karolina Małysz-Czyż wyszła za ośmioletniego ukochanego, Kamila. Para zdecydowała się na ślub kościelny, po którym bawiła się na weselu zorganizowanym w luksusowej rezydencji. Niestety, nie wszystko udało im się utrzymać w tajemnicy.

Troszeczkę się bałam, dlatego ukrywaliśmy datę do samego końca. Niestety, nie udało się, ale cieszę się nie takiego zainteresowania w kościele, bo to jest jednak dla mnie uroczystość prywatna. Później, kiedy już wiedzieliśmy, że media się zainteresowały i znają datę, znają datę, więc sami wrzuciliśmy zdjęcia do mediów społecznościowych.

Świeżo upieczona panna młoda stwierdziła, że jej życie nie zmieniło się w znaczący sposób, odkąd została żoną.

Cieszę się, że jesteśmy po ślubie, ale z Kamilem jesteśmy ze sobą osiem lat, dlatego nie poczuliśmy jakieś różnicy. Bardziej się przyzwyczajamy do tego, żeby do teściów mówić mama i tata i to się tylko zmieniło.

Adam Małysz z żoną podarowali córce i jej mężowi talon na zakup mieszkania. Czy młodzi mają już jakieś na oku?

Mamy jeszcze rok studiów i zostajemy w Krakowie, ale już rozglądamy się i szukamy miejsca. Ze względu na pandemię tych mieszkań jest mniej...

Czy Karolina Małysz i Kamil Czyż myśleli o tym, by przełożyć ceremonię ślubną ze względu na medialne zainteresowanie Izą Małysz, którą występowała w "Tańcu z Gwiazdami"? Odpowiedź w powyższym materiale wideo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.